GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

counter-strike source problem z botami :(

06.08.2005
15:21
smile
[1]

golonka23 [ Pretorianin ]

counter-strike source problem z botami :(

sciagnąłem LF-bot-4.0-Final i nie wiem jak go uruczhomic
zainstalowalem go w foldreze z counterem ale nic nie dziala
POMOCY !!

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.