Faolan [ BOHEMA ]
Nazwy plików z rozszerzeniami pod WinXP.
Czy ktoś może mi przypomnieć, gdzie w Windowsie XP ustawia się, aby nazwy plików były wyświetlane wraz z rozszerzeniami?
Niestety ustawiałem to ostatnio z rok temu i wypadło mi z głowy.

Chupacabra [ Senator ]
narzedzia> opcjle folderow >widok > odznacz "ukryj rozszerzenia znanych typow plikow"

Piotrek.K [ Cyberdine Systems ]
Narzedzia/Opcje Folderow. Potem zakladka widok i odznacz opcje "Ukryj rozszerzenia znanych typow plikow...
Pozdro
Faolan [ BOHEMA ]
Dzięki. Tak to jest jak się szuka "pokaż" a nie "ukryj".
slowik [ NightInGale ]
do zmuszenia xp pokazania wszystkich rozszerzen musisz uzyc xp-antyspy (.url .lnk i jeszcze jakis ...)