GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Windows XP - skrót kalwiszowy

06.08.2005
15:09
[1]

pioo7 [ Konsul ]

Windows XP - skrót kalwiszowy

Witam!
Mam problem ze skrótami w Windzie XP SP2. Mianowicie po utworzeniu sktóru klawiszowego do skrótu umieszczonego na pulpicie w katalogu Programy i ponownym uruchomieniu kompa skrót już nie działa. Przed ponownym uruchomieniem jest jak trzeba... Miał ktoś już podobny problem? Ew. znacie jakaś alternatywe? Chodzi o utwrzonie skrótu klawiszowego do programu... tyle ;)

06.08.2005
15:12
[2]

golmann [ ogame ]

coś źle win jest zainstalowany

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.