pioo7 [ Konsul ]
Windows XP - skrót kalwiszowy
Witam!
Mam problem ze skrótami w Windzie XP SP2. Mianowicie po utworzeniu sktóru klawiszowego do skrótu umieszczonego na pulpicie w katalogu Programy i ponownym uruchomieniu kompa skrót już nie działa. Przed ponownym uruchomieniem jest jak trzeba... Miał ktoś już podobny problem? Ew. znacie jakaś alternatywe? Chodzi o utwrzonie skrótu klawiszowego do programu... tyle ;)
golmann [ ogame ]
coś źle win jest zainstalowany