
Jerryzzz [ Senator ]
Ocencie moja strone... Po zmianie layoutu :)
A raczej kosmetycznych jego zmianach :) Tymaczasowo logo jest w formacie *.bmp, ale jeszcze dzis sie to zmieni na pewno - po prostu klopoty techniczne :)
hopkins [ Wieczny Optymista ]
logo fatalne =P denerwuje ten opis u gory, bo zeby odkryc cale menu, trzeba zjechac nizej
4/10 niespecjalne
Jerryzzz [ Senator ]
hopkins ---> Jaka masz rozdzielczosc ekranu?

techi [ Legend ]
6+/10
jakos tak dziwnie na srodku....
I ta reklama po boku:)
halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]
Poprzdnie było chyba lepsze. Logo jest słabe. Rozpikselowane
5+/10

hctkko [ Firestarter ]
-słaba jakość obrazków w menu
-ten czarny strasznie kontrastuje z niebieskim
-poprzedni chyba był ładniejszy :)
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Jerryzzz---> 1024 x 768
kupcia77 [ Jestem FACET ]
4\10
Nie postarałeś się za bardzo popracuj jeszczę.Bo dużo do doskonałości jeszcze brakuje
Isam [ Generaďż˝ ]
na strone zajazdu wystarczy ... nie spodziewalem sie zadnych wyskokow :

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu.
golmann [ ogame ]
daje ci pełną dyszke przeszedłeś samego siebie

hopkins [ Wieczny Optymista ]
golmann ty przeszedles samego siebie. napisalas dwa zdania
ratman [ Konsul ]
hahaha
sehhs [ Soul Master ]
5/10. Strona taka sobie, ale najważniejsze informacje sa w komplecie...

Adam9870 [ Steady - Habitue ]
Stronka może być daje 7/10
Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]
a co to za serw ze tak muuuuuuuuuuuuuuuuuli
Jerryzzz [ Senator ]
No to logo juz podmienione :)
Actimel [ I am what I am ]
Czemu ta strrona jest taka wąska, "poszerz" ją :)
Jerryzzz [ Senator ]
Actimel ---> Robiona jest pod rozdzialke 800 x 600 niestety...

Actimel [ I am what I am ]
Jeryzz -->> ale w tych czasach :) to większość ma rozdzielczość 1024 lub większą... Nie możesz przerobić na 1024x768? Byłoby lepiej :) Ale jak chcesz :D
Jerryzzz [ Senator ]
Pomysle nad tym :)
wi3dzmin [ Konsul ]
logo chyba zbyt mocno skompresowałeś, widać pikseloze, mi się logo nawet podoba, menu już gorzej, takie to mało interesujące :) a ten napis z góry bym umieścił gdzie indziej bo obniża stronę i zmusza do przewijania gdy chce się menu obejrzeć
Naczelnyk [ Konsul ]
design mało interesujący, ale serwis broni się b.funkcjonalnym menu - dostęp do informacji jest łatwy i szybki, bardzo intuicyjny.
P.S. Skanów wydanej mapy nie wolno ci używać.