GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ocencie moja strone... Po zmianie layoutu :)

06.08.2005
14:25
smile
[1]

Jerryzzz [ Senator ]

Ocencie moja strone... Po zmianie layoutu :)

A raczej kosmetycznych jego zmianach :) Tymaczasowo logo jest w formacie *.bmp, ale jeszcze dzis sie to zmieni na pewno - po prostu klopoty techniczne :)

06.08.2005
14:28
[2]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

logo fatalne =P denerwuje ten opis u gory, bo zeby odkryc cale menu, trzeba zjechac nizej
4/10 niespecjalne

06.08.2005
14:32
[3]

Jerryzzz [ Senator ]

hopkins ---> Jaka masz rozdzielczosc ekranu?

06.08.2005
14:34
smile
[4]

techi [ Legend ]

6+/10

jakos tak dziwnie na srodku....

I ta reklama po boku:)

06.08.2005
14:35
[5]

halski88 [ Ciasteczkowy Potwór ]

Poprzdnie było chyba lepsze. Logo jest słabe. Rozpikselowane
5+/10

06.08.2005
14:35
smile
[6]

hctkko [ Firestarter ]

-słaba jakość obrazków w menu
-ten czarny strasznie kontrastuje z niebieskim
-poprzedni chyba był ładniejszy :)

06.08.2005
14:36
[7]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Jerryzzz---> 1024 x 768

06.08.2005
14:40
[8]

kupcia77 [ Jestem FACET ]

4\10


Nie postarałeś się za bardzo popracuj jeszczę.Bo dużo do doskonałości jeszcze brakuje

06.08.2005
14:42
[9]

Isam [ Generaďż˝ ]

na strone zajazdu wystarczy ... nie spodziewalem sie zadnych wyskokow :›

06.08.2005
14:45
smile
[10]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

Przykro nam, strona chwilowo nie działa z powodu przekroczenia godzinnego limitu transferu.

06.08.2005
16:02
[11]

golmann [ ogame ]

daje ci pełną dyszke przeszedłeś samego siebie

06.08.2005
16:05
smile
[12]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

golmann ty przeszedles samego siebie. napisalas dwa zdania

06.08.2005
16:10
[13]

ratman [ Konsul ]

hahaha

06.08.2005
16:55
[14]

sehhs [ Soul Master ]

5/10. Strona taka sobie, ale najważniejsze informacje sa w komplecie...

06.08.2005
17:05
smile
[15]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Stronka może być daje 7/10

06.08.2005
17:11
[16]

Dragon The Next Episode [ Pretorianin ]

a co to za serw ze tak muuuuuuuuuuuuuuuuuli

06.08.2005
18:31
[17]

Jerryzzz [ Senator ]

No to logo juz podmienione :)

06.08.2005
18:32
[18]

Actimel [ I am what I am ]

Czemu ta strrona jest taka wąska, "poszerz" ją :)

06.08.2005
18:38
[19]

Jerryzzz [ Senator ]

Actimel ---> Robiona jest pod rozdzialke 800 x 600 niestety...

06.08.2005
18:40
smile
[20]

Actimel [ I am what I am ]

Jeryzz -->> ale w tych czasach :) to większość ma rozdzielczość 1024 lub większą... Nie możesz przerobić na 1024x768? Byłoby lepiej :) Ale jak chcesz :D

06.08.2005
18:43
[21]

Jerryzzz [ Senator ]

Pomysle nad tym :)

06.08.2005
19:22
[22]

wi3dzmin [ Konsul ]

logo chyba zbyt mocno skompresowałeś, widać pikseloze, mi się logo nawet podoba, menu już gorzej, takie to mało interesujące :) a ten napis z góry bym umieścił gdzie indziej bo obniża stronę i zmusza do przewijania gdy chce się menu obejrzeć

07.08.2005
10:04
[23]

Naczelnyk [ Konsul ]

design mało interesujący, ale serwis broni się b.funkcjonalnym menu - dostęp do informacji jest łatwy i szybki, bardzo intuicyjny.

P.S. Skanów wydanej mapy nie wolno ci używać.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.