GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Karta graficzna za 300 zł?

06.08.2005
13:46
[1]

qaq [ Martwy Junior ]

Karta graficzna za 300 zł?

szukam (tak jak napisałem w tytule wątku) dobrej karty graficznej (najbardziej by mi pasował GeForce) do ok. 300 zł. pomożecie?

06.08.2005
13:49
smile
[2]

qaq [ Martwy Junior ]

i zapomniałem że przydały by się pixel shadery i te inne bajery:-)

06.08.2005
13:50
smile
[3]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

qaq --> za 300 zł. nie kupisz dobrego GF...Lepiej za tę kasę kupić Radeona 9550 lub 9600

06.08.2005
13:51
[4]

eJay [ Gladiator ]

W tej cenie zaden GF. Najlepsze jest ATI Radeon 9550 XT. Dokladasz 30-50 zł.

06.08.2005
13:53
[5]

qaq [ Martwy Junior ]

a radeony dobrze chodzą z grami?

06.08.2005
13:54
smile
[6]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

eJay --> ja mojego kupiłem za 360 i jestem bardzo zadowolony ;-) Ale nie chciałem nadmieniać że njlepiej byłoby kupić XT bo ostatnio w podobnym wątku jeden GOLowiec tak na mnie naskoczył, że XT to szajs i w ogóle... walczyłem dzielnie i skończyło się na remisie ;-)

06.08.2005
13:55
smile
[7]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

qaq --> bardzo dobrze :-) poniżej 500 zł Radeony są najlepszym wyjściem ;-)

06.08.2005
13:55
smile
[8]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

jesli grafa mam byc na AGP to polecam za niecale 300PLN --> GIGABYTE RADEON 9550 128 ddr-128bit (GVR955128D)
a jesli PCI-E --> Gigabyte ATI Rad.X600Pro 128MB 128 PCI-E

06.08.2005
13:56
smile
[9]

wysiu [ ]

Remisie... LOL...

06.08.2005
13:58
smile
[10]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

wysiu --> na remisie, bo skończyliśmy dyskusję w tym wątku obaj na raz i każdy miał i tak swoje zdanie

06.08.2005
13:59
smile
[11]

wysiu [ ]

Taaak, tylko dlatego, ze Redowi juz sie nie chcialo powtarzac w kolko tych samych argumentow, ktore i tak ignorowales:)

06.08.2005
14:00
smile
[12]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

wysiu --> i na odwrót :-)

06.08.2005
14:02
smile
[13]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

W ogóle to już nie wracajmy do tego, ok? :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.