qaq [ Martwy Junior ]
Karta graficzna za 300 zł?
szukam (tak jak napisałem w tytule wątku) dobrej karty graficznej (najbardziej by mi pasował GeForce) do ok. 300 zł. pomożecie?

qaq [ Martwy Junior ]
i zapomniałem że przydały by się pixel shadery i te inne bajery:-)

Barthez x [ Generał b4rtez ]
qaq --> za 300 zł. nie kupisz dobrego GF...Lepiej za tę kasę kupić Radeona 9550 lub 9600
eJay [ Gladiator ]
W tej cenie zaden GF. Najlepsze jest ATI Radeon 9550 XT. Dokladasz 30-50 zł.
qaq [ Martwy Junior ]
a radeony dobrze chodzą z grami?

Barthez x [ Generał b4rtez ]
eJay --> ja mojego kupiłem za 360 i jestem bardzo zadowolony ;-) Ale nie chciałem nadmieniać że njlepiej byłoby kupić XT bo ostatnio w podobnym wątku jeden GOLowiec tak na mnie naskoczył, że XT to szajs i w ogóle... walczyłem dzielnie i skończyło się na remisie ;-)

Barthez x [ Generał b4rtez ]
qaq --> bardzo dobrze :-) poniżej 500 zł Radeony są najlepszym wyjściem ;-)

endrzi®reloaded [ Konsul ]
jesli grafa mam byc na AGP to polecam za niecale 300PLN --> GIGABYTE RADEON 9550 128 ddr-128bit (GVR955128D)
a jesli PCI-E --> Gigabyte ATI Rad.X600Pro 128MB 128 PCI-E

wysiu [ ]
Remisie... LOL...

Barthez x [ Generał b4rtez ]
wysiu --> na remisie, bo skończyliśmy dyskusję w tym wątku obaj na raz i każdy miał i tak swoje zdanie

wysiu [ ]
Taaak, tylko dlatego, ze Redowi juz sie nie chcialo powtarzac w kolko tych samych argumentow, ktore i tak ignorowales:)

Barthez x [ Generał b4rtez ]
wysiu --> i na odwrót :-)

Barthez x [ Generał b4rtez ]
W ogóle to już nie wracajmy do tego, ok? :-)