GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

W pyrzowicach na lotnisku zostal podlorzony ladunek wybuchowy.

06.08.2005
13:23
smile
[1]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

W pyrzowicach na lotnisku zostal podlorzony ladunek wybuchowy.

Niedaleko mnie bo w pyrzowicach zostal podlozony ladunek wybuchowy.Ludzi ewakuowano i szukaja pirotechnicy.Kto nie wierzy niech wlaczy teraz na tvp3 w Tv

06.08.2005
13:24
[2]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Póki co wszedzie cicho... Może to coś w stylu tego metra w Warszawie, czyli głupie żarty...(?)

06.08.2005
13:26
smile
[3]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

https://wiadomosci.onet.pl/1144260,11,item.html
Nie wiem ale niektozi mysla ze to zart . A moze naprawde? Dopiero al kaida grozila polsce.

06.08.2005
13:28
smile
[4]

piokos [ 5iN ]

A gdzie to lotnisko jest?

06.08.2005
13:28
[5]

Kompo [ t ]

Piokos - > pod Katowicami.

06.08.2005
13:30
[6]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Sl@YeR --> Al-Kaida cały czas grozi wszystkim państwom, które wysłały swoje oddziały do Iraku, w tym Polsce wielokrotnie groziła, ale u nas aktów terroryzmu jeszcze chyba nie było...

06.08.2005
13:33
smile
[7]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

nie wyglada t ozbytnio na atak terrorystyczny raczej na zart - moim zdaniem jakby chcieli zaatakowac to zrobia to lepiej tzn. zdetonuja ladunek przed ewakuacja tak jak np. w Londynie ;(

06.08.2005
13:33
[8]

erton [ Pretorianin ]

To, ze ktos sobie wyslal SMS to jeszcze nie powod zeby pisac o bombie na lotnisku. Swoja droga smiac mi sie chce jak wyobrazam sobie takiego araba, ukrywajacego sie gdzies w ziemiance, z dluga siwa broda, z koranem pod jedna pacha, a kalachem pod druga piszacego sms-a "polaky. bomba podlozyc, pyrzowice lotnizko" :)

06.08.2005
13:34
[9]

Kompo [ t ]

erton - > Dokładnie.

Zdetonowaliby z zaskoczenia.

06.08.2005
13:38
smile
[10]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

A moze terrorysci przed atakiem chca sie posmiac z naszych sluzb specjalnych i zobaczyc jak Polska jest przygotowana na ataki terrorystyczne ;p

06.08.2005
13:40
smile
[11]

bone_man [ Powered by ATI ]

Zgadzam się z ertonem. Terroryści podkładają ładunki, które mają zabić jak najwięcej osób, a następnie powiadamiają służby porządkowe, żeby bezpiecznie ewakuowali ludzi. I to jeszcze SMSem powiadamiają!!

06.08.2005
13:46
smile
[12]

Randone [ Pretorianin ]

Sl@YeR ---> a slownika ortografiznego tam czasem tez nie podlozyli?

06.08.2005
13:47
smile
[13]

©®© [ Konsul ]

Pewnie fałszywy alarm. Pozatym, czy na tym prowincjonalnym lotnisku wogole cos ląduje?? Tam chyba anwet nie ma utwardzonego pasa startowego :D Conajwyzej ląduja tam jakies małe samolociki i paralotnie... :D A w terminalach pewnie wogole nie ma okien i zgodnie z nazwą rosnie tam perz.

06.08.2005
13:54
[14]

MP-ror [ Konsul ]

Nawet jeśli jest jakiś ładunek podłożony to nie wygląda to na Al Kaide. Podkładali bomby w najbardziej zaludnionych miejscach w głównych miastach, a tu raptem podłożyli by w jakiejś miejscowości, co Polacy nawet nie wiedzą gdzie to ? Chyba że - jaki kraj taka Al Kaida w nim ]:->

06.08.2005
13:55
[15]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

©®© --> Debil czy ignorant? W pyrzowicach laduja samoloty co 5 minut, wprawdzie nie 700osobowe Boeningi, ale 200osobowe mniejsze samoloty, Pyrzowice sa tansze niz Okecie a obsluguja wszystkie porty lotnicze, do ktorych mozesz leciec z Warszawy.

06.08.2005
14:02
smile
[16]

Masterful [ Pretorianin ]

brutu -> Pewnie z Warszafki. Czyli debil.

CRC -> Tak samo lotnisko powidzkie.. W Powidzu mieszka ok 1500 ludzi, a lotnisko zajmuje ponad 600 hektarów i jest największym lotniskiem wojskowym w Europie, zaskoczony?

06.08.2005
14:11
[17]

©®© [ Konsul ]

Nie jestem z warszawy, tylko z krakowa :) A moje opinie o pyrzowicach nie biorą sie z ksiezyca... miałem (nie) przyjemnosc raz tam ladować, pas starotwy jest tak nierówny, ze zastanawiałem sie czy lądujemy na lotnisku czy na łące. Terminal odpraw tez jest masakryczny. Pozatym, znam kilku pilotów, ktorzy latają transportowymi ATR'ami, wożą miedzy innymi listy i przesyłki dla poczty poslkiej, nie są polakami. Z tego co mowili, to ciezko uwierzyc w to ze w pyrzowicach nie wydarzył sie jeszcze zaden powazny wypadek lotniczy...

06.08.2005
14:25
smile
[18]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

©®© --> Tak,nagle zrobil sie oswiecony guru - albo leciales tam lata temu - nie wiem,ile lat lotnisko juz istnieje,ale od 1998 mialem przyjemnosc je widziec wtedy faktycznie nie wygladalo ciekawie, ale zaczynalo sie cos z tego robic - teraz Pyrzowice to jedno z ladniejszych lotnisk jakie widzialem, wszystko odbywa sie sprawnie (o ile sprawnie moze wygladac odprawa 200 ludzi - ale to nie jest nowosc), jest czysto, wszedzie udogodnienia jakie tylko potrzebne, parking zorganizowany sprawnie - choc czasami przez kierowcow robia sie korki :/.
Nie ma co narzekac - a bedzie pewnie jeszcze lepiej, choc podobno Angole i zachod chca przesiasc sie na jakies lotnisko kolo Zakopanego (Poronin?) czy cos takiego...ale latac z Pyrzowic to czysta przyjemnosc.

Masterful --> nie kazdy Warszawiak to debil, debilami sa tylko zakompleksieni na punkcie stolicy "warszafiacy". :)

06.08.2005
14:26
[19]

paściak [ z domu Do'Urden ]

@@@ --> ile to lat temu bylo?

06.08.2005
14:28
[20]

paściak [ z domu Do'Urden ]

Cos jeszcze :)

https://www.tur-info.pl/p/ak_id,24893,,lotnisko,pyrzowice,katowice.html

06.08.2005
14:37
smile
[21]

brutu [ Uwielbiam Cię Aguś ]

paściak
<---

06.08.2005
15:16
smile
[22]

golmann [ ogame ]

Ok. 300 pasażerów oczekujących na samolot zostało ewakuowanych z Międzynarodowego Portu Lotniczego Katowice w Pyrzowicach (Śląskie) po tym, jak policja otrzymała smsa z informację o podłożeniu tam bomby - poinformowały PAP służby prasowe lotniska.
aż trzysta???????????????

06.08.2005
15:19
[23]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

Można wklejać świeczki?

07.08.2005
04:06
[24]

Qbaa [ Senator ]

jaja sobie możesz przykleić

07.08.2005
04:32
[25]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

No nie morze być, jak tak morzna hamsko podłorzać ludzią bąby na lotniskah.









dla sprytynych inaczej : błędy zamierzone

07.08.2005
07:06
[26]

TzymischePL [ Senator ]

©®© ===> Dziwne ze kazdy debil ma znajomych pilotow :) ktorzy zawsze potwierdzaja jego slowa :]

07.08.2005
08:55
smile
[27]

Sl@YeR [ Pretorianin ]

Moze jeszcze sie powyzywacie?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.