GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Mam problem z ''jajc''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

06.08.2005
13:21
smile
[1]

k2o [ Konsul ]

Mam problem z ''jajc''!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mam problem z jajc gdy rozmawiam z uzytkownikami gadu-gadu to pokazuje mi sie ''nie zalogowany'' ale jestem zalogowany. Raz udalo mi sie to zrobic ale potem znowu mi sie mi tak pisze. Prubowale zrobic to jeszcze raz ale nic nie daje. Co mam robic?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.