
Suhoj [ Fochmistrz ]
Prog do wirtuali, użyszkodnikoodporny!!!
Potrzebny mi jakiś program do robienia wirtualnych dysów. Nie znam się na tym za bardzo, więc proszę o jakiś prosty, chodzi mi tylko o wirtual, nic więcej.
Dzięki!

endrzi®reloaded [ Konsul ]
jesli napedów to --> Alcohol 120% , daemon , DVD Decrypter czy jakos tak ;P
Sizalus [ Generaďż˝ ]
daemon tools
MGS_Saladin [ ]
było coś takiego wpisywało się w dosie albo dopisywało się do autoexeka z którego katalogu ma czytać i tworzył się z tego dodatkowy dysk ale niewiem jak stoi sprawa z XP
jaki wogule masz system?