GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prog do wirtuali, użyszkodnikoodporny!!!

06.08.2005
12:37
smile
[1]

Suhoj [ Fochmistrz ]

Prog do wirtuali, użyszkodnikoodporny!!!

Potrzebny mi jakiś program do robienia wirtualnych dysów. Nie znam się na tym za bardzo, więc proszę o jakiś prosty, chodzi mi tylko o wirtual, nic więcej.

Dzięki!

06.08.2005
12:44
smile
[2]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

jesli napedów to --> Alcohol 120% , daemon , DVD Decrypter czy jakos tak ;P

06.08.2005
12:55
[3]

Sizalus [ Generaďż˝ ]

daemon tools

06.08.2005
13:19
[4]

MGS_Saladin [ ]

było coś takiego wpisywało się w dosie albo dopisywało się do autoexeka z którego katalogu ma czytać i tworzył się z tego dodatkowy dysk ale niewiem jak stoi sprawa z XP

jaki wogule masz system?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.