GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kreator Instalacji

06.08.2005
12:22
[1]

lo0ol [ Jónior ]

Kreator Instalacji

Potrzebuje programu zeby z instalajcji 2 programow zrobic 1 instalke :p prosze o linki do programow ^^

06.08.2005
12:49
[2]

zbuju [ Generaďż˝ ]

06.08.2005
13:51
[3]

lo0ol [ Jónior ]

zbuju dokladnie o to mi chodzilo ;] tylko jeszcze jedno pytanie, bo to dziala na zasadzie rozpakowywania plikow ... czy mozna zrobic tak ze juz po rozpakowaniu uruchomi sie jakis plik ? (chodzi mi tutaj o dodanie programu do rejestru) ?

06.08.2005
14:17
[4]

zbuju [ Generaďż˝ ]

Poczytaj dokladnie opis programu. Tam jest napisane jak to zrobic. O ile sie nie myle to dzial FAQ, albo Pytania i Odpowiedzi.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.