lo0ol [ Jónior ]
Kreator Instalacji
Potrzebuje programu zeby z instalajcji 2 programow zrobic 1 instalke :p prosze o linki do programow ^^
zbuju [ Generaďż˝ ]
lo0ol [ Jónior ]
zbuju dokladnie o to mi chodzilo ;] tylko jeszcze jedno pytanie, bo to dziala na zasadzie rozpakowywania plikow ... czy mozna zrobic tak ze juz po rozpakowaniu uruchomi sie jakis plik ? (chodzi mi tutaj o dodanie programu do rejestru) ?
zbuju [ Generaďż˝ ]
Poczytaj dokladnie opis programu. Tam jest napisane jak to zrobic. O ile sie nie myle to dzial FAQ, albo Pytania i Odpowiedzi.