GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Hip-Hop droga do narkomanii

06.08.2005
11:53
smile
[1]

DARKI [ Konsul ]

Hip-Hop droga do narkomanii

Przypadkiem w moje łapki wpadł adresik tej strony, nie powiem troszkę się uśmiałem, miłego przeglądania;)

06.08.2005
11:58
smile
[2]

Yo5H [ spammajster ]

bylo, sam dawalem ;p

06.08.2005
11:59
[3]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

było było było :)

06.08.2005
12:09
smile
[4]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Ale tak czy siak dobre...;-)

06.08.2005
12:12
smile
[5]

TURIN9 [ Pretorianin ]

heh najlepsze jest to ze na stronie po prawej stronie(przynajmniej u mnie) wyskoczyla reklama do strony internetwowej gdzie można kupić muzykę:) między innymi Hip-Hop:)

06.08.2005
12:13
smile
[6]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

TURIN9 --> u mnie też... Ehhh...,co za ludzie...;-)

06.08.2005
12:14
smile
[7]

Loczek [ Senator ]

hehehehe :D

"skejci to odmiana hip-hopowcow sięgająca po haszysz" :D

06.08.2005
12:36
smile
[8]

witpiter [ Centurion ]

• moja córka/syn słucha hip-hopu, co robić?
Należy zabrać córce/synowi magnetofon/walkam oraz inne urządzenia służące do słuchania muzyki. Należy także zabrać wszystkie kasety oraz płyty - sluchanie hip hopu grozi narkomanią oraz uzależnieniem od tzw. "trawki" - twardego narkotyku.

Co mam przestac sluchac hip-hopu bo zaczne brac narkotyki?? SORY BARDZO,
nie wiem czy ktos se jaja robi przez ta stronke czy co?? Ale jesli nie to niech sie skonsultuja z profesionalistami w tej dziedzinie. Ja niewiem co to za deb**e ale sa ladnie pojechani!!

06.08.2005
12:42
smile
[9]

toaster [ ]

witpiter --> Przejdzie im :] Wkońcu zaczną słuchać tylko Techno bo będą chodzić na "imprezy" :]

06.08.2005
12:57
smile
[10]

Vl2oN4 [ Legionista ]

"...W przypadku gdy znajdziecie państwo w kieszeni swojej pociechy tabletki należy natychmiast się ich pozbyć (najlepiej przez rękawiczki, gdyż ruszone dłonią powodują uzależnienie)..."

hahahahaha ostro

06.08.2005
13:04
smile
[11]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

Co za debilizm!

"W przypadku gdy znajdziecie państwo w kieszeni swojej pociechy tabletki należy natychmiast się ich pozbyć (najlepiej przez rękawiczki, gdyż ruszone dłonią powodują uzależnienie)" - jak to przeczytałem to spadłem z krzesła

i jeszcze :


Naukowcy dowiedli również, iż muzyka w której powtarzane są co jakiś czas takty, powoduje uszkodzenie części mózgu odpowiedzialnej za prawidłowe funkcjonowanie ośrodka wzrokowego oraz słuchu ("powtarzane w kółko takty, migające światła (takie jak na koncertach) powodują stopniowe uszkodzanie ucha wewnętrznego" - napisał G. Morall). Dodatkowo zaznaczyć należy, iż długotrwałe słuchanie hip-hopu przyczynia się do zaburzeń nadnerczy (tzw. "beaty" powodują rozkurczanie się mięśni gładkich brzucha - powiedział G. Morall.).

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

06.08.2005
13:06
smile
[12]

Kompo [ t ]

Jak na moje to jest zrobione dla jaj. Ludzie nie mogą być tacy głupi. :)

06.08.2005
13:13
smile
[13]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

przeczytajcie opinie w księdze gości, link :

06.08.2005
13:18
smile
[14]

alexej [ Piwny Mędrzec ]

ej wielce oburzeni panowie, zostaliscie wyrolowani :-) To sciema jest i to taka, ze nie wiem jak abrdzo sie trzeba starac aby choc sprobowac w to uwierzyc :]. No comment ;f

06.08.2005
13:30
smile
[15]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

alexej ---> a kto Ci powiedział że ktoś w to wierzy?

06.08.2005
13:31
[16]

Vistorante [ teh_pwnerer ]

Księga gości mówi wiele o poziomie kultury polskich hiphopowców...

06.08.2005
13:32
smile
[17]

TiGeReK [ Pretorianin ]

no nie ... sam slucham hh jestem skatem i ku**a nawet fajek nie pale ... no bez przesady ja jakos wiecej narkomanow zauwazam w innej subkulturze ^^ ... przynajmniej ja ... kij w du*e temu co takie brednie powymyslal ... sam pewnie cpa i sie w olnych chwilach smieje do kubeczka z herbata ... :/

06.08.2005
13:39
smile
[18]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

"Jednym z nich jest tzw. "flaga rastafari"" - na moje to reggae a nie hip-hop :P

06.08.2005
13:56
[19]

Isam [ Generaďż˝ ]

- o dobry HH trudno
- HH interesuja sie ( nie tworza ) na ogol polglowki ( bo co za idiota chodzi ubrany jak murzyn :D)
- polglowki nie mysla tylko cpaja (mam przyklad dwoch w klatce jak goscie nie moga mnie rozpoznac a znamy sie juz ponad 15 lat)
- jaka kolwiek dyskusja na temat narkotykow i danej muzyki nie ma chyba sensu (ile sie daniej mowilo ze to punk'owie ćpaja)


Powyższe słowa są jak najbardziej prawdziwe, jeżeli się z nimi nie zgadzasz, to nic nie wiesz, bo ja wiem wszytko. Jeżeli masz jakieś komentarze to sobie daruj bo i tak ich nie będę czytał.

Dzięki :]

06.08.2005
14:00
smile
[20]

TiGeReK [ Pretorianin ]

nie moglem sie powstrzymac ...


a jeszcze wiekszymi polglowkami sa tacy kretyni jak Isam :/ ... idz i posluchaj muzyki powaznej i nei udzielaj sie na tym forum ... :/

06.08.2005
14:02
[21]

©®© [ Konsul ]

LOL, prawie sie popłakałem ze smiechu :D

06.08.2005
14:02
smile
[22]

PalooH [ mag i ster ]

ja się nie znam ale "... palących haszysz " ??? WTF ??

06.08.2005
15:45
smile
[23]

xion [ Pretorianin ]

"• Jeżeli dziecko jest tzw. "hip-hopowcem" istnieje możliowść, że państwa pociecha zacznie wynosić z domu wartościowe rzeczy i wymieniać je na narkotyk."
Bez komentarza dla tego idioty który to pisał...

06.08.2005
15:48
smile
[24]

techi [ Legend ]

Ja dawałem o metalowacach:)

06.08.2005
15:49
[25]

golmann [ ogame ]

ha hahahahahahaha ja w to nie wierze

06.08.2005
15:51
smile
[26]

xion [ Pretorianin ]

"(skejci to odłam hiphopowców palących haszysz - narkotyk)" No nieeeee, chciałbym poznac człowieka który to napisał!!! Urgh! co za głuuupoty!

06.08.2005
15:53
smile
[27]

melkora [ Generaďż˝ ]

Nie powiem zabawne

06.08.2005
15:55
smile
[28]

ssaq [ Generaďż˝ ]

LoL ,skad biora ludzi do pisania takich artykulow ? :D:D:D

06.08.2005
16:27
smile
[29]

_zielak_ [ bamboocha ]

Nie no co za oszołom takie głupty napisał !!! Ja słucham (między innymi) hip-hopu i jakoś w zyciu nie zażyłem żadnego narkotyku. Ba ! Nawet papierosów nie palę, a po alkohol sięgam okazjonalnie. Ciuchy ? Noszę luźne koszulki, bluzy z kapturem (nawet mam jedną w kolorach, jak oni to nazywają "flagi rastafari")... I co z tego ?! Język hip-hopowców - buehehe, dawno się tak nie uśmiałem... zwłaszcza z tego, że jest to jakiś kod :)

Szkoda gadać, niech się lepiej koleś dokształci, a potem bierze się za pisanie textów...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.