GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fokus - Brak 2 Sensu [wersja bez cenzury?]

06.08.2005
11:20
[1]

dZiKuSiSkO [ Legionista ]

Fokus - Brak 2 Sensu [wersja bez cenzury?]

Czy ktos sie orientuje czy jest wersja w ktorej slowo "rozpierdala" w refrenie nie jest ocenzurowane?

Bo nie wiem czy szukać wersjii oryginalnej czy zostać przy tej :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.