
sanek7 [ Legionista ]
Imperial Glory
W trakcie instalacji ukazują się tylko cztery języki instalacji(ANGIELSKI,FRANCUSKI,niemiecki i włoski) a nie ma polskiego chociasz jest napewno spolszczenie na płytce.Po instalacji podmieniłem pliki audio (polski z angielskim) i lektor jest polski ale napisy są angielskie.
Jak zrobić aby całość była po polsku.
tomekcz [ Polska ]
A wiecie skąd można pobrać spolszczenie do tej gry ??