GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Imperial Glory

06.08.2005
11:02
smile
[1]

sanek7 [ Legionista ]

Imperial Glory

W trakcie instalacji ukazują się tylko cztery języki instalacji(ANGIELSKI,FRANCUSKI,niemiecki i włoski) a nie ma polskiego chociasz jest napewno spolszczenie na płytce.Po instalacji podmieniłem pliki audio (polski z angielskim) i lektor jest polski ale napisy są angielskie.
Jak zrobić aby całość była po polsku.

06.08.2005
11:16
[2]

tomekcz [ Polska ]

A wiecie skąd można pobrać spolszczenie do tej gry ??

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.