GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kilka

06.08.2005
10:51
[1]

kamil210 [ Kocham Cię Asiu ]

Kilka

Witam.

Mam kilka pytań,

1.Może to nie jest złośliwe,ale zrobiło mi się coś takiego jak na zdjęciu, wkurzające to trochę bo często sprawdzam ile mam na dysku. Jak to przywrócić by bylo "normalnie"?

2.Jak w biosie przestawić mnożnik procesora?

3.Czy można w biosie ustawić by komp sam się wyłączał? Bo jest obrazek "teraz można bezpiecznie wyłączyć komputer":/ ?

06.08.2005
11:28
[2]

hohner111 [ załamany życiem ]

1. nie ma obrazka...
2. da sie tylko jesli masz odpowiednią płyte główną i procesor z ODBLOKOWANYM mnożnikiem...
3. jakiego masz windowsa?

06.08.2005
11:36
[3]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

kamil210 --> 3. No właśnie, ajkiego Windowsa? Ja mam XP i nie mam takiego komunikatu i komputer sam się wyłącza.

06.08.2005
11:46
smile
[4]

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]

w drugim temacie odpisałem,zobacz

06.08.2005
11:54
smile
[5]

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]

+1 ;)

06.08.2005
12:03
[6]

MGS_Saladin [ ]

taki komunikat to chyba występował w 98 :>

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.