kamil210 [ Kocham Cię Asiu ]
Kilka
Witam.
Mam kilka pytań,
1.Może to nie jest złośliwe,ale zrobiło mi się coś takiego jak na zdjęciu, wkurzające to trochę bo często sprawdzam ile mam na dysku. Jak to przywrócić by bylo "normalnie"?
2.Jak w biosie przestawić mnożnik procesora?
3.Czy można w biosie ustawić by komp sam się wyłączał? Bo jest obrazek "teraz można bezpiecznie wyłączyć komputer":/ ?
hohner111 [ załamany życiem ]
1. nie ma obrazka...
2. da sie tylko jesli masz odpowiednią płyte główną i procesor z ODBLOKOWANYM mnożnikiem...
3. jakiego masz windowsa?
Barthez x [ Generał b4rtez ]
kamil210 --> 3. No właśnie, ajkiego Windowsa? Ja mam XP i nie mam takiego komunikatu i komputer sam się wyłącza.

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]
w drugim temacie odpisałem,zobacz

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]
+1 ;)
MGS_Saladin [ ]
taki komunikat to chyba występował w 98 :>