GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

PTASIA GRYPA

06.08.2005
09:15
smile
[1]

zimi [ Centurion ]

PTASIA GRYPA

Dzis z rana właczylem sobie rano radio i slucham a tam ze w dalekim zakamarku rosji powstaly kolejne ogniska ptasiej grypy. I tak sobie pomyslalem czy polska i polacy mają jakies szanse na przetrwanie ewentualnej pandemi ptasiej grypy . Wedlug mnie nie za bardzo a jakie jest wasze zdanie ??

06.08.2005
09:17
smile
[2]

wysiu [ ]

Wszyscy wymrzemy.

[']

06.08.2005
09:18
smile
[3]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

A dlaczego nie za bardzo?
Ps.
Polska, Polacy...

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-06 09:13:05]

06.08.2005
09:23
[4]

zimi [ Centurion ]

czemu nie za bardzo hmm.. moze dlatego ze nie posiadamy szczepionek secundo nasz polska sluzba zdrowia - bez komentarza i trezcie , stacje sanepidu jak to mowili nie posiadją jeszcze odpowiedniego sprzetu a no i oczywscie lekarze pierwszego kontaktu nawet nie byli jeszcze przeszkoleni w wykrywaniu tego padła a to oni wedlug ministerstwa maja byc pierwsza "linia obrony" która by zatrzymala rozprzestrzenianie sie choroby poprzez jej szybkie wykrycie

06.08.2005
09:25
smile
[5]

Regis [ ]

Szykujcie sie na sad ostateczny, grzesznicy - tako rzecze prorok Regis!

06.08.2005
09:28
smile
[6]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Na cale szczescie drup to ja nie lubie. I ryp nie lubie :-))

06.08.2005
09:34
[7]

zimi [ Centurion ]

spoko chlopaki przez drup nie mozemy sie zarazic gdyz polska juz od prawie roku ( jezeli sie pomylilem to sorka) nie sprowadza zadnego jadla typu drup (nie wiem jak to sie pisze a nie chcialo mi sie zaglądac do slownika więc bez glupich komentarzy od tych wszystkich polonistów) ewnetualna droga zakazenia to prawdopodobnie (wszystko sie moze zdażyć) jakis , wystarczy jeden turysta lub dzikie ptactwo wiec kilim them all...

06.08.2005
09:42
smile
[8]

rothon [ Malleus Maleficarum ]

Poza tym, majac Romana, ktory o nas wszystkich dba, i Andrzeja, ktory tez nas broni, zadna horoba od ryp, czy tam od drup nam nie grozi! Rynek mamy polski, jadlo swojskie, zboze opce wysypiemy, a horoba zadna tą metoda do nas nie przyjdzie!

06.08.2005
09:48
smile
[9]

zimi [ Centurion ]

rothon-> no a a jak ;] a potem jeszcze tylko zaimportujemy sprzet z comand & conquerd ustawimy na granciach dzialka przeciw lotnicze i czolgi apocalipsy z dzialkami i wybijemy co do joty kazdy ruchomy obiekt w powietrzu (orly sokoly wroble i inne latające wirusowe bomby) plus przez przypadek pare rosyjskich tupolewów z dziecmi jakiś dyplomatów aby mateczka rosja miala sie jescze o coś do nas pluć bo tak bez żadnych sprzeczek na lini warsaw white hous and moscow red palac to nudddnnoo w tej tv

06.08.2005
14:36
[10]

zimi [ Centurion ]

po obiadkowy upik

06.08.2005
15:09
smile
[11]

merkav [ Aguś ]

A nie moga im dac Gripexu ? Albo duzo Wit. C ?


;)

06.08.2005
15:14
[12]

golmann [ ogame ]

bedzie epidemia

06.08.2005
15:58
[13]

melkora [ Generaďż˝ ]

Nie ominie nas to na 100%.Napewno będą ofiary smiertelne pytanie brzmi tylko ile??

07.08.2005
04:18
smile
[14]

Qbaa [ Senator ]

niestety polaki wymrom
nie som odporni nawet na ptasie mozdzki a co dopiero na ptasiom grype

07.08.2005
09:33
[15]

Andrewlee [ BFXXJ ]

o kurde nie moge juz jesc.. ee... drupa??
:)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.