
zimi [ Centurion ]
PTASIA GRYPA
Dzis z rana właczylem sobie rano radio i slucham a tam ze w dalekim zakamarku rosji powstaly kolejne ogniska ptasiej grypy. I tak sobie pomyslalem czy polska i polacy mają jakies szanse na przetrwanie ewentualnej pandemi ptasiej grypy . Wedlug mnie nie za bardzo a jakie jest wasze zdanie ??

wysiu [ ]
Wszyscy wymrzemy.
[']

rothon [ Malleus Maleficarum ]
A dlaczego nie za bardzo?
Ps.
Polska, Polacy...
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-06 09:13:05]
zimi [ Centurion ]
czemu nie za bardzo hmm.. moze dlatego ze nie posiadamy szczepionek secundo nasz polska sluzba zdrowia - bez komentarza i trezcie , stacje sanepidu jak to mowili nie posiadją jeszcze odpowiedniego sprzetu a no i oczywscie lekarze pierwszego kontaktu nawet nie byli jeszcze przeszkoleni w wykrywaniu tego padła a to oni wedlug ministerstwa maja byc pierwsza "linia obrony" która by zatrzymala rozprzestrzenianie sie choroby poprzez jej szybkie wykrycie

Regis [ ]
Szykujcie sie na sad ostateczny, grzesznicy - tako rzecze prorok Regis!

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Na cale szczescie drup to ja nie lubie. I ryp nie lubie :-))
zimi [ Centurion ]
spoko chlopaki przez drup nie mozemy sie zarazic gdyz polska juz od prawie roku ( jezeli sie pomylilem to sorka) nie sprowadza zadnego jadla typu drup (nie wiem jak to sie pisze a nie chcialo mi sie zaglądac do slownika więc bez glupich komentarzy od tych wszystkich polonistów) ewnetualna droga zakazenia to prawdopodobnie (wszystko sie moze zdażyć) jakis , wystarczy jeden turysta lub dzikie ptactwo wiec kilim them all...

rothon [ Malleus Maleficarum ]
Poza tym, majac Romana, ktory o nas wszystkich dba, i Andrzeja, ktory tez nas broni, zadna horoba od ryp, czy tam od drup nam nie grozi! Rynek mamy polski, jadlo swojskie, zboze opce wysypiemy, a horoba zadna tą metoda do nas nie przyjdzie!

zimi [ Centurion ]
rothon-> no a a jak ;] a potem jeszcze tylko zaimportujemy sprzet z comand & conquerd ustawimy na granciach dzialka przeciw lotnicze i czolgi apocalipsy z dzialkami i wybijemy co do joty kazdy ruchomy obiekt w powietrzu (orly sokoly wroble i inne latające wirusowe bomby) plus przez przypadek pare rosyjskich tupolewów z dziecmi jakiś dyplomatów aby mateczka rosja miala sie jescze o coś do nas pluć bo tak bez żadnych sprzeczek na lini warsaw white hous and moscow red palac to nudddnnoo w tej tv
zimi [ Centurion ]
po obiadkowy upik

merkav [ Aguś ]
A nie moga im dac Gripexu ? Albo duzo Wit. C ?
;)
golmann [ ogame ]
bedzie epidemia
melkora [ Generaďż˝ ]
Nie ominie nas to na 100%.Napewno będą ofiary smiertelne pytanie brzmi tylko ile??

Qbaa [ Senator ]
niestety polaki wymrom
nie som odporni nawet na ptasie mozdzki a co dopiero na ptasiom grype
Andrewlee [ BFXXJ ]
o kurde nie moge juz jesc.. ee... drupa??
:)