
tomirek [ ]
Znalezione na Allegro - Ford Transit unikat
Nie ma to jak dobrze zareklamować sprzedawany towar.
Przeczytajcie opis :)

dudka [ ! szypon ! ]
Doszedłem do wniosku, że czas uszczęśliwić Fordem innych
Ze też tacy nawiedzeni biedni chorzy na umyśle debile jak ty chodzą po ziemi to aż dziw bierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Te dwa zdania rozwaliły mnie!

Garbizaur [ CLS ]
Buahahahahaha!!!

wysiu [ ]
Nie ma ktos zdjecia tego osobowego dawoo z podobnym napisem na tylnej szybie?:)
wysiu [ ]
Daewoo.

tomirek [ ]
wysiu --->>> ja od kilku lat jezdze Daewoo i zapewniam Cie, ze taki napis jest niepotrzebny :) Serwis odwiedzam tylko przy okazji przegladow a jezdze naprawde sporo - dziennie 200-300km.
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-06 09:44:12]

zimi [ Centurion ]
nie ma to jak wysoka samoocena mozliwosci wlasnego pojazdu jeszcze chwila a tak by sie rozczulil ze ten wątek bysmy musieli dac do kategori uczucia
gamesarea_pl [ Pretorianin ]
niezłe...

rulesking [ Chor��y ]
no co koleś...<lol>

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
haha:D na pewno go sprzeda xD

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]
Pewnie go jakiś naiwniak kupi...

Arcy Hp [ Legend ]
LOL :D

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]
no co wy....taki unikat??? przecież miliardy ludzi chciało by takiego "FORDA". LOL

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Bire!!!

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Sorry, za drugiego posta, chciałem napisać: Biorę! ;-)

A2O [ Pretorianin ]
Barthez x -=> Ja też bym się skusił. Brakuje mi tylko 74 999,99 zł.
Ze też tacy nawiedzeni biedni chorzy na umyśle debile jak ty chodzą po ziemi to aż dziw bierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - he he he :D

toaster [ ]
no-coment

endrzi®reloaded [ Konsul ]
co kolo :-DD

Isam [ Generaďż˝ ]

TiGeReK [ Pretorianin ]
rozpier****lo mnie to ... hahahahaha ^^