GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Znalezione na Allegro - Ford Transit unikat

06.08.2005
09:10
smile
[1]

tomirek [ ]

Znalezione na Allegro - Ford Transit unikat

Nie ma to jak dobrze zareklamować sprzedawany towar.
Przeczytajcie opis :)

06.08.2005
09:27
smile
[2]

dudka [ ! szypon ! ]

Doszedłem do wniosku, że czas uszczęśliwić Fordem innych
Ze też tacy nawiedzeni biedni chorzy na umyśle debile jak ty chodzą po ziemi to aż dziw bierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Te dwa zdania rozwaliły mnie!

06.08.2005
09:31
smile
[3]

Garbizaur [ CLS ]

Buahahahahaha!!!

06.08.2005
09:43
smile
[4]

wysiu [ ]

Nie ma ktos zdjecia tego osobowego dawoo z podobnym napisem na tylnej szybie?:)

06.08.2005
09:44
[5]

wysiu [ ]

Daewoo.

06.08.2005
09:48
smile
[6]

tomirek [ ]

wysiu --->>> ja od kilku lat jezdze Daewoo i zapewniam Cie, ze taki napis jest niepotrzebny :) Serwis odwiedzam tylko przy okazji przegladow a jezdze naprawde sporo - dziennie 200-300km.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-06 09:44:12]

06.08.2005
09:50
smile
[7]

zimi [ Centurion ]

nie ma to jak wysoka samoocena mozliwosci wlasnego pojazdu jeszcze chwila a tak by sie rozczulil ze ten wątek bysmy musieli dac do kategori uczucia

06.08.2005
09:53
[8]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

niezłe...

06.08.2005
10:25
smile
[9]

rulesking [ Chor��y ]

no co koleś...<lol>

06.08.2005
11:16
smile
[10]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

haha:D na pewno go sprzeda xD

06.08.2005
11:18
smile
[11]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Pewnie go jakiś naiwniak kupi...

06.08.2005
11:48
smile
[12]

Arcy Hp [ Legend ]

LOL :D

06.08.2005
11:53
smile
[13]

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]

no co wy....taki unikat??? przecież miliardy ludzi chciało by takiego "FORDA". LOL

06.08.2005
12:06
smile
[14]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Bire!!!

06.08.2005
12:07
smile
[15]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Sorry, za drugiego posta, chciałem napisać: Biorę! ;-)

06.08.2005
12:17
smile
[16]

A2O [ Pretorianin ]

Barthez x -=> Ja też bym się skusił. Brakuje mi tylko 74 999,99 zł.
Ze też tacy nawiedzeni biedni chorzy na umyśle debile jak ty chodzą po ziemi to aż dziw bierze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - he he he :D

06.08.2005
12:30
smile
[17]

toaster [ ]

no-coment

06.08.2005
13:05
smile
[18]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

co kolo :-DD

06.08.2005
13:20
smile
[19]

Isam [ Generaďż˝ ]

06.08.2005
13:37
smile
[20]

TiGeReK [ Pretorianin ]

rozpier****lo mnie to ... hahahahaha ^^

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.