GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

podlaczanie laptopa do tv (s-video => chinch)

06.08.2005
08:50
[1]

cotton_eye_joe [ maniaq ]

podlaczanie laptopa do tv (s-video => chinch)

mam pytanko. w laptopie mam takie wyjscie tv (https://pk99.fm.interia.pl/IMG_0382.jpg), w telewizorze/wideo mam chinche. zawsze jak podlaczalem desktopa, korzystalem z tej przejsciowki (https://pk99.fm.interia.pl/IMG_0384.jpg) i wszystko dzialalo. ale teraz laptop nie wykrywa tv (w ustawieniach Ekranow "brak podlaczenia"). niby tv-out ma 7 bolcow, a przejsciowka 4 (nie ma 3 "srodkowych"). moze jakas inna trzeba kupic?

w desktopie mam R9700, w laptopie R9700 mobile.

<help>! :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.