Azazell22 [ Generaďż˝ ]
Prosze o szybką pomoc ( pytanie o sprzęt )
mam plyte gigabyte KNF8 Nforce 4 i Athlon 64 i moj zasilacz ja widze jest podlaczony do plyty z 20 pinami i tam widze ze na 4 piny jest taka czarna zakladka jakby zamknieta.. dzis zamierzam kupic zasilacz Chieftec 420W i on ma 24 Piny czyli mam podlaczyc te 24 piny?? odczepic to cos czarne??

@$D@F [ Generaďż˝ ]
tutaj byl juz podobny watek, nawet wczoraj, plyta ma zaslepke w razie jak by zasilacz mial 20 oin a nie 24, aby podpiac 24 bedziesz musial odpiac zaslepke, nie wiem cy to w czyms przeszkadza, zaraz poszukam watku :)
Imix [ Konsul ]
musisz kupic przejsciowke, cena sie waha od 10 do 30 zlotych

@$D@F [ Generaďż˝ ]