GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Avast - jak to do cholery wylaczyc?

06.08.2005
02:26
smile
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Avast - jak to do cholery wylaczyc?

Co chwila wyskakuje mi takie okienko... niewazne czy klikne tak czy nie za kilka chwil pojawia sie znowu... nie da sie zignorowac, bo dochodza kolejne... Mial ktos podobny problem? Jak to wylaczyc?

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-06 02:24:30]

06.08.2005
02:28
[2]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

uninstal =]

06.08.2005
02:33
[3]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

No wiesz... sam bym na to nie wpadl... chyba autentycznej k****cy zaraz dostane.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.