GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Teledyski

06.08.2005
02:26
smile
[1]

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]

Teledyski

Nie znacie jakiejs fajnej strony skąd można ŚĆIĄGAĆ teledyski? prosze pomóżcie

06.08.2005
04:11
[2]

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]

A jak juz chce ogladnac teledysk jakis to pisze trwa pobieranie Kodex-Dekoder i pozniej pisze ze nieudane i idzie samo mp3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dlaczego???????????

06.08.2005
04:22
[3]

Coy2K [ Veteran ]

takie są prawa wolnego rynku...

06.08.2005
07:01
[4]

ADEK24 [ Konsul ]

za darmo to tylko

06.08.2005
07:31
[5]

Marcin998 [ Pretorianin ]

https://mp3.qwa.pl/
i dusisz na teledysk prawym przyciskiem myszy i zapisz jako.

06.08.2005
07:33
[6]

Marcin998 [ Pretorianin ]

sory pomyliłem się stronka nie pozwala dusić prawego
to morzesz pooglądać

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.