GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Podkręcanie karty graficznej

06.08.2005
01:04
smile
[1]

piotrek12345 [ Pretorianin ]

Podkręcanie karty graficznej

A wiec chciałem sobie sprobowac podkrecic karte ale kompletnie niewiem od czego zacząć , najpier zaczne od sprzetu jaki posiadam athlon 64 3.0 ghz , 1024 ram ddr, fx 5700 256 mb.
To jest dokładnie ta karta------------->
https://sklep.benchmark.pl/pelny_10164.html

Powiedzcie czy opłaca mi sie ja podkrecac jak to zrobic czy temperatura niebedzie za duza dodam ze teraz temperature na normalnych obrotach 36 C a w stresie około 45 teperatura sprawdzana w sterownikach nvidia w EVEREST Home Edition poazuje mi troszke wieksze temperatury ale nieduzo :D

06.08.2005
01:47
[2]

hohner111 [ załamany życiem ]

nie ma czegos takiego jak A64 3.0Ghz...co najwyzej A64 3000+ to primo...
po drugie primo ;) od kiedy FX5700 ma czujnik temperatury ?? Chyba mowisz o C procesora a nie karty graficznej...?
po trzecie primo nie opłaca się tej karty podkręcać bo i tak nic to nie da, opłaca się ją wymienić :P a jeśli się uprzesz to programik typu powerstrip i podkręcaj co 5Mhz i sprawdzaj 3DMarkiem czy sie nie pojawiają przekłamania obrazu...i tyle...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.