GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wielkie joł

06.08.2005
00:57
smile
[1]

Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]

Wielkie joł

oto moje dzisiejsze odchyły z kuzynem.

na koncu pozdrawiamy kuzyna Wojtka, chcielismy go odstresować przed egzaminem. ale i tak wielkie joł dla wszystkich Wojtków z GOLa!

06.08.2005
00:59
smile
[2]

lizard [ Generaďż˝ ]

i w ramach dedykacji dla wojtusia .... california uber alles taki tam kawelek :):)

06.08.2005
01:39
smile
[3]

Łyczek [ The King of Football ]

To nawet nie jest śmieszne

06.08.2005
01:39
smile
[4]

ssaq [ Generaďż˝ ]

Eee zalosni jestescie...

06.08.2005
03:36
smile
[5]

melkora [ Generaďż˝ ]

powstrzymam się od komentarzy

06.08.2005
09:27
smile
[6]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

O kur... i to ma byc smieszne

06.08.2005
09:33
smile
[7]

dudka [ ! szypon ! ]

no comments

06.08.2005
09:35
[8]

Garbizaur [ CLS ]

OMG!

06.08.2005
09:38
smile
[9]

GROM Giwera [ Sołdat ]

Miało być śmiesznie, ale się nie udało.... :|

Garbi dobrze to skomentował.

06.08.2005
09:39
[10]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Kwiat młodzieży polskiej, sól tej ziemi i przyszłość narodu ;>

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-06 09:33:16]

06.08.2005
09:39
[11]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

rzeczywiście, jesteście chorzy!

06.08.2005
09:43
smile
[12]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

teraz mam sie smiac?

06.08.2005
10:16
[13]

geeshu [ Vault Dweller ]

co to ma byc ? :P

06.08.2005
10:22
smile
[14]

Laios [ Pretorianin ]

Jakies takie dziwne :D o_O

06.08.2005
10:25
[15]

zimi [ Centurion ]

ołł jeaaahhhh

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.