
Punks Not Dead [ niszczyć stereotypy ]
Wielkie joł
oto moje dzisiejsze odchyły z kuzynem.
na koncu pozdrawiamy kuzyna Wojtka, chcielismy go odstresować przed egzaminem. ale i tak wielkie joł dla wszystkich Wojtków z GOLa!

lizard [ Generaďż˝ ]
i w ramach dedykacji dla wojtusia .... california uber alles taki tam kawelek :):)

Łyczek [ The King of Football ]
To nawet nie jest śmieszne

ssaq [ Generaďż˝ ]
Eee zalosni jestescie...

melkora [ Generaďż˝ ]
powstrzymam się od komentarzy

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
O kur... i to ma byc smieszne

dudka [ ! szypon ! ]
no comments
Garbizaur [ CLS ]
OMG!

GROM Giwera [ Sołdat ]
Miało być śmiesznie, ale się nie udało.... :|
Garbi dobrze to skomentował.
Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Kwiat młodzieży polskiej, sól tej ziemi i przyszłość narodu ;>
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-06 09:33:16]
Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
rzeczywiście, jesteście chorzy!

hubs [ Stand UP Speak UP ]
teraz mam sie smiac?
geeshu [ Vault Dweller ]
co to ma byc ? :P

Laios [ Pretorianin ]
Jakies takie dziwne :D o_O
zimi [ Centurion ]
ołł jeaaahhhh