
N2 [ negroz ]
Odtwarzacz do nieskończonych plików bc! DivX'a
Cześć!
No własnie jaki? Prócz Preview'a Avi (który odpada) nie znam innych. Prosze o pomoc
Kyahn [ Kibic ]
N2 ----> a mplayer nie radzi sobie ?
N2 [ negroz ]
nie mam systemu z rodziny Linux

N2 [ negroz ]
dzięki za odpowiedż, juz nie ważne proszę admina o usuniecie wątku, z góry dziekuje
Kyahn [ Kibic ]
N2 ----> mplayer jest też pod windowsa i czasem się przydaje, chociaż jego obsługa nie jest "user friendly".
Powiedz czego użyłeś ?