GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odtwarzacz do nieskończonych plików bc! DivX'a

06.08.2005
00:27
smile
[1]

N2 [ negroz ]

Odtwarzacz do nieskończonych plików bc! DivX'a

Cześć!
No własnie jaki? Prócz Preview'a Avi (który odpada) nie znam innych. Prosze o pomoc

06.08.2005
00:32
[2]

Kyahn [ Kibic ]

N2 ----> a mplayer nie radzi sobie ?

06.08.2005
00:35
[3]

N2 [ negroz ]

nie mam systemu z rodziny Linux

06.08.2005
00:48
smile
[4]

N2 [ negroz ]

dzięki za odpowiedż, juz nie ważne proszę admina o usuniecie wątku, z góry dziekuje

06.08.2005
00:54
[5]

Kyahn [ Kibic ]

N2 ----> mplayer jest też pod windowsa i czasem się przydaje, chociaż jego obsługa nie jest "user friendly".
Powiedz czego użyłeś ?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.