GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

prosba o przeslanie save'ow z Colina 04

05.08.2005
23:41
smile
[1]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

prosba o przeslanie save'ow z Colina 04

Mam prosbe potrzebuje aby ktos wyslal mi savy do Colina 04, poniewaz kolezanka je stracila przy sprzedarzy dysku a zapomniala je zgrac ( <lol> ), otoz szkoda mi czasu na przechodzenie tej gierki wiec jesli ktos ma jakies savy (chociasz po paru rajdach ) to bede
WDZIECZNY -- moja publiczna skrzynka --> [email protected]

05.08.2005
23:49
[2]

Yo5H [ spammajster ]

o ja, masz jeszcze jakas prywatna szkrzynke?! ;p

05.08.2005
23:56
smile
[3]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

mam pare ;] , chyba z 10 po 1 dla kazdej dziewczyny :P

06.08.2005
00:40
[4]

Yo5H [ spammajster ]

z tego co wiem to .jpgi nie sa zbyt podejrzliwe

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.