
endrzi®reloaded [ Konsul ]
prosba o przeslanie save'ow z Colina 04
Mam prosbe potrzebuje aby ktos wyslal mi savy do Colina 04, poniewaz kolezanka je stracila przy sprzedarzy dysku a zapomniala je zgrac ( <lol> ), otoz szkoda mi czasu na przechodzenie tej gierki wiec jesli ktos ma jakies savy (chociasz po paru rajdach ) to bede
WDZIECZNY -- moja publiczna skrzynka --> [email protected]
Yo5H [ spammajster ]
o ja, masz jeszcze jakas prywatna szkrzynke?! ;p

endrzi®reloaded [ Konsul ]
mam pare ;] , chyba z 10 po 1 dla kazdej dziewczyny :P
Yo5H [ spammajster ]
z tego co wiem to .jpgi nie sa zbyt podejrzliwe