GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zdjęcia z dzieciństwa

05.08.2005
22:54
smile
[1]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

Zdjęcia z dzieciństwa

Zdjęcia z dzieciństwa sławnych osob,mysle ze warto zobaczyc :)

05.08.2005
22:56
smile
[2]

Łyczek [ The King of Football ]

Kournikova dużo się nie zmieniła

05.08.2005
22:59
smile
[3]

zawilec [ Pretorianin ]

Jennifer Lopez duzo sie nie zmienila

05.08.2005
23:00
smile
[4]

kami [ malutkie maleństwo ]

Jennifer Lopez wygląda ... zaskakująco:)

05.08.2005
23:00
smile
[5]

wysiu [ ]

Lyczek --> W przeciwienstwie do Tiny Turner....:)

Imho - niektore sa prawdziwe. Niektore.

05.08.2005
23:01
smile
[6]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

najlepszy jest i tak michael jackson :)

05.08.2005
23:04
smile
[7]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

David Duchovny zamocny typek ;)

05.08.2005
23:04
smile
[8]

doniczka [ thomson ]

eminem wymiata ...buahahaha LoL

05.08.2005
23:10
[9]

Milka^_^ [ Kinder Metal ]

Putin. Bauhahahaha

05.08.2005
23:13
smile
[10]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

Zobaczcie Jean Claude Van Damme :D polewkaaaaaaaaaaaahahahahaa

05.08.2005
23:16
smile
[11]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

Michael Jackson wymiata | ale najlepszego fryza ma Leonardo DiCaprio :D
A Putin to nie moge normalnie tak itypowy sowiecki towarzysz.
P.S. oby Putin tego nie zobaczyl bo mnie zgarnie KGB :(

05.08.2005
23:19
smile
[12]

ALEX2150 [ Visca el Barça ]

PUTIN RULEZ!!!!

05.08.2005
23:22
[13]

Sn33p3r [ Generaďż˝ ]

Ale sie nasmialem!Jaka beka:D

05.08.2005
23:28
[14]

endrzi®reloaded [ Konsul ]

eeeee czy u kogos innego ten post tez tak wyglada ?? (odswiezalem 5 razy) ---->

(moze szyfr zadzialal <lol>)

05.08.2005
23:28
smile
[15]

aliment [ KoTOR fan ]

Eminem i DiCaprio mnie rozwalili:)

05.08.2005
23:32
smile
[16]

Yo5H [ spammajster ]

najfajniejszy Van Damme ;D a DiCaprio bym nawet poznal, ogolnie kozaczek, dzieki za to :D

05.08.2005
23:39
[17]

aliment [ KoTOR fan ]

Nie no dalej nie wyrabiam:) Jorda tez jest fajny:) A czy u Was tez nie wyswietla sie Manson?

05.08.2005
23:43
[18]

Yo5H [ spammajster ]

no nie wyswietla sie manson i jakas dziewczyna obok niego (nie pamietam juz nazwikska)

06.08.2005
00:59
[19]

bojan997 [ Parówkowy boss ]

ani manson ani mariah carey sie nie wyswietlaja,a szkoda :)

06.08.2005
03:02
smile
[20]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Jak juz poprzednicy wspominali, Jackson rzadzi ;] Uderzajace podobienstwo ;]

Ciekawa stronka, nawet sobie dodam zeby kumplom pokazac [to juz cos ;]]

06.08.2005
10:33
smile
[21]

dudka [ ! szypon ! ]

T. Turner, Madonna, J. Lopez, van Dame, Mercury, Eminem, D. Moore & A. Jolie

Oni według mnie rządzą!!!

06.08.2005
10:43
smile
[22]

adamis [ Carpe Diem ]

Tina Turner wyglada jak chlopak :D

06.08.2005
10:58
smile
[23]

leszo [ Run for Fun ]

Demi Moore, Van damme, Elton John... ROTFL !

06.08.2005
10:58
smile
[24]

snopek9 [ Legend ]

Willis wyglada jak Stalone

06.08.2005
11:14
[25]

radosh [ Major Enterprise Edition ]

A Ricky Martin mial zeza :P
Putin rules !! a KGB patrzy ;)

06.08.2005
11:26
[26]

_zielak_ [ bamboocha ]

Bruce Willies, Demi Moore, Eminem, Madonna, Michael Jackson i Putin

Na nich IMO nie ma mocnych :)

06.08.2005
11:36
smile
[27]

Aen [ MatiZ ]

Demi Moore i Jean Claude są mocni

06.08.2005
11:47
[28]

rulesking [ Chor��y ]

spoko

06.08.2005
11:56
smile
[29]

S1KoR© [ kiss kiss bang bang ]

a Halle Berry zawsze piekna ;]]

ale niektore chyba troche fake'owe wg mnie...

06.08.2005
12:03
[30]

Arcy Hp [ Legend ]

RoTfL 2 :D

06.08.2005
12:11
[31]

xmajorx [ Paper Master ]

Niezłe, Tina Turner i Demi Moore są najlepsze :D

06.08.2005
12:24
smile
[32]

KoKoT2003 [ Generaďż˝ ]

<---

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.