
zylla [ Pretorianin ]
Wco grać
Siema zostało jeszcze miesiąc wakacji a ja w nic dobrego niezagrałem macie jakieś fajne tytuły mogą być ftp i rpg i crpg tylko niechce gta bo to nudne
Sandro [ METALLICA ]
Gry ftp? Kurcze, musze sie doksztalcic, pierwsze slysze cos takiego :)
Podaj jaki masz sprzet, to powiemy co ci ruszy.
.:Jj:. [ The Force ]
Takich wątków w wakacje jak grzybów po deszczu.
Coś bym tu wkleił ale potem będzie że.. ech.
Nie potrafisz poszukać na necie?
golmann [ ogame ]
może w ogame
zylla [ Pretorianin ]
sry miało być ffp a nie ftp nie w ogame coś dobrego moge kupić i w co można pograć

mariaczi [ OutsideR ]
a pograj w mu online!
Anima [ Centurion ]
Pograj w słownik ortograficzny...
aikikaisensei [ Senator ]
Enemy Territory - świetna gra, a do tego darmowa.
aliment [ KoTOR fan ]
Ja, tradycyjnie, polece SpellForce'a
waslo [ Ajacieden ]
zamiast grać poczytaj książki
kociamber [ Canada ]
a jakie to sa te ffp ? :)

Chupacabra [ Senator ]
no ftp, to pewnie te gry, gdzie sie wysyla do siebie pliki, jeden stawia serwera a reszta od niego sciaga, albo chodzi o zabawy ze skretka ekranowana ;)