GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Wco grać

05.08.2005
22:23
smile
[1]

zylla [ Pretorianin ]

Wco grać

Siema zostało jeszcze miesiąc wakacji a ja w nic dobrego niezagrałem macie jakieś fajne tytuły mogą być ftp i rpg i crpg tylko niechce gta bo to nudne

05.08.2005
22:41
[2]

Sandro [ METALLICA ]

Gry ftp? Kurcze, musze sie doksztalcic, pierwsze slysze cos takiego :)

Podaj jaki masz sprzet, to powiemy co ci ruszy.

05.08.2005
22:42
[3]

.:Jj:. [ The Force ]

Takich wątków w wakacje jak grzybów po deszczu.
Coś bym tu wkleił ale potem będzie że.. ech.
Nie potrafisz poszukać na necie?

05.08.2005
22:43
[4]

golmann [ ogame ]

może w ogame

05.08.2005
22:57
[5]

zylla [ Pretorianin ]

sry miało być ffp a nie ftp nie w ogame coś dobrego moge kupić i w co można pograć

05.08.2005
22:58
smile
[6]

mariaczi [ OutsideR ]

a pograj w mu online!

05.08.2005
23:01
[7]

Anima [ Centurion ]

Pograj w słownik ortograficzny...

05.08.2005
23:11
[8]

aikikaisensei [ Senator ]

Enemy Territory - świetna gra, a do tego darmowa.

05.08.2005
23:20
[9]

aliment [ KoTOR fan ]

Ja, tradycyjnie, polece SpellForce'a

05.08.2005
23:53
[10]

waslo [ Ajacieden ]

zamiast grać poczytaj książki

06.08.2005
00:23
[11]

kociamber [ Canada ]

a jakie to sa te ffp ? :)

06.08.2005
01:00
smile
[12]

Chupacabra [ Senator ]

no ftp, to pewnie te gry, gdzie sie wysyla do siebie pliki, jeden stawia serwera a reszta od niego sciaga, albo chodzi o zabawy ze skretka ekranowana ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.