GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

San - Andreas i tańce ( Life 's beach ) Problem

05.08.2005
22:21
[1]

hermin [ jenerał ]

San - Andreas i tańce ( Life 's beach ) Problem

Jaki jest najlepszy sposób ?
Są w kółku naciskam a tu jest napis BAD!!!
Pomocy !

05.08.2005
22:45
[2]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

za późno... musisz to wyczuć, ja naciskałem kiedy strzałka najeżdżała na krawędź kółka i jakoś mi się udawało...

05.08.2005
23:10
[3]

ganek [ Konsul ]

Napis bad nie mowi, ze w danej chwili zle wcisnales tylko oznajmia, iz twoj przeciwnik ma wiecej punktow.

05.08.2005
23:22
smile
[4]

sajlentbob [ Konsul ]

Przykumaj te kocie ruchy hommie.

A tak już całkiem na serio to naciskaj klawisze w rytm muzyki i zgodnie ze strzałkami
ot i wsio

06.08.2005
00:21
smile
[5]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Możliwe że korzystasz nie z tych kursorów co trzeba:) Ja odruchowo zacząłem od tych od low ridera i dopiero po jakimś czasie sie skapnąłem że to nie te. Ale i tak zdążyłem nabić te 2000pkt.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.