hermin [ jenerał ]
San - Andreas i tańce ( Life 's beach ) Problem
Jaki jest najlepszy sposób ?
Są w kółku naciskam a tu jest napis BAD!!!
Pomocy !
Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
za późno... musisz to wyczuć, ja naciskałem kiedy strzałka najeżdżała na krawędź kółka i jakoś mi się udawało...
ganek [ Konsul ]
Napis bad nie mowi, ze w danej chwili zle wcisnales tylko oznajmia, iz twoj przeciwnik ma wiecej punktow.

sajlentbob [ Konsul ]
Przykumaj te kocie ruchy hommie.
A tak już całkiem na serio to naciskaj klawisze w rytm muzyki i zgodnie ze strzałkami
ot i wsio

DKAY [ Generaďż˝ ]
Możliwe że korzystasz nie z tych kursorów co trzeba:) Ja odruchowo zacząłem od tych od low ridera i dopiero po jakimś czasie sie skapnąłem że to nie te. Ale i tak zdążyłem nabić te 2000pkt.