Kosałka2005 [ Centurion ]
Jaki fil utkwił w waszej pamięci?
Każdy miał chyba kiedyś jakis ulubiony film (lub ma nadal).W tym wątku chciałem was właśnie o to zapytać
Kosałka2005 [ Centurion ]
sorqa chodziło o film(błąd) bardzo przepraszam
gamesarea_pl [ Pretorianin ]
Skarby Narodów fantastyczny film...

techi [ Legend ]
"Jaki fil utkwił w waszej pamięci?"
Pedofil ?:P
Kosałka2005 [ Centurion ]
Osobiście mój ulubiony film to Szeregowiec Ryan (wojenny)

la fessée [ je ne taime plus ]
... Leon Zawodowiec ... dla mnie film Legend ... ;)
_zielak_ [ bamboocha ]
Sporo takowych było: Szeregowiec Ryan, Zielona Mila, Forrest Gump, American Beauty, Szósty Zmysł, Dzień Świra, Kiler, cała seria 'Obcych, Predator, Terminator 1 i 2, Truman show, Zabójcza Broń - seria, Titanic, Matrix i cała masa innych których teraz nie mogę sobie przypomieć lub nie chce mi się ich napisac :P
Andrewlee [ BFXXJ ]
Star Wars utkwil w mojej pamieci i na zawsze tam pozostanie :)
O jakie podniosle zdanie :)
gamesarea_pl [ Pretorianin ]
Star Wars na prawdę fenomenalny film...
golmann [ ogame ]
szkalna pułapka
rethar [ Pretorianin ]
Pulp Fiction

...NathaN... [ The Godfather ]
chyba Memento
Łyczek [ The King of Football ]
" The Goonies " - film na którym się wychowałem

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
z -fili to najbardziej tkwią mi w pamięci pedofile i zoofile ;D <lol>
a z filmów to "Twierdza", "Pianista", "Wróg u bram" i to chyba tyle :)
Kyahn [ Kibic ]
"Hot Pussies & Big Cocks 26" - takiej akcji nigdzie nie widziałem
[dRaXer] [ Pretorianin ]
Requiem dla snu.

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Pianista
Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]
Twierdza, Panista, Forrest Gump.
Sandro [ METALLICA ]
Helikopter w Ogniu, Czas Apokalipsy, Forrest Gump, Ojciec Chrzestny... cos by sie jeszcze znalazlo :)

mariaczi [ OutsideR ]
Mulholland Drive
The Joker [ Centurion ]
Skazani na Shawshank

zuromil [ Człowiek Jazda ]
Odyseja Kosmiczna
Helikopter w ogniu

Goozys[DEA] [ Blooddrenched ]
Mulholland Drive
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Biografia Sylvi Saint
Fett [ Avatar ]
oj było tych filmów, najszybcij do głowy przyszedł mi american history x

Mysza [ ]
Fil Kolins
Yo5H [ spammajster ]
matrix
fight club
requiem dla snu
equilibrium - w sumie nie wiem czemu, podobaja mi sie walki:)
mechanik
pi
i ostatnio sin city

lizard [ Generaďż˝ ]
stawiam na tolka banana :)
UrbachPaproch [ Pretorianin ]
Myślę, że od wyliczanki "jaki film przyszedł wam najszybciej do głowy" ciekawsza byłaby indywidualna refleksja na temat: "czy fakt, ze film zapada w pamięć jest jedynym lub może najważniejszym miernikiem jego znaczenia dla mnie?"
Inaczej mówiąc: czy do mojego Top 5 najlepszych filmów powinny wejść właśnie te, które pierwsze pojawiają się w głowie lub może te, które pamiętam najlepiej? I dlaczego?
----
Żartowałem, wyliczajcie dalej.
Yo5H [ spammajster ]
ach, dowcip

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]
Saw(Piła) !!;]

dudka [ ! szypon ! ]
Forrest Gump - dla mnie najlepszy film w historii kina.
Nie ma sensu wymieniać innych filmów, bo po co? To będzie aby wyliczanka tytułów, które się niedawno obejrzało, które się w obecnej chwili pamięta. Skoro tytuł wątku jest: "Jaki film utkwił w waszej pamięci?" to po jakiego groma wypisywać wszystkie filmy które się spodobały.
Osobiście mógłbym wymienić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dobrych filmów, ale ideą tego wątku jest podanie tego najlepszego, jedynego w swoim rodzaju filmu.
gamesarea_pl [ Pretorianin ]
Kubuś Puchatek - uncensored version ;)
Wolf_Efactory [ Junior ]
A mi mimo starości tych filmów utwkiły w pamięci : "Działa Navarony", " O jeden most za daleko", "Pola Ognia", " Tora, Tora , Tora!", " Nie tylko dla orłów", "Igła", czy seria "Złoto dla zuchwałych". A z nowszych "Szeregowiec Ryan" jest świetnym filmem, i tylko on bo co do "Pearl Harbour" - za bardzo miłostkowy i amerykański film ;p