GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaki fil utkwił w waszej pamięci?

05.08.2005
21:07
[1]

Kosałka2005 [ Centurion ]

Jaki fil utkwił w waszej pamięci?

Każdy miał chyba kiedyś jakis ulubiony film (lub ma nadal).W tym wątku chciałem was właśnie o to zapytać

05.08.2005
21:07
[2]

Kosałka2005 [ Centurion ]

sorqa chodziło o film(błąd) bardzo przepraszam

05.08.2005
21:08
[3]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

Skarby Narodów fantastyczny film...

05.08.2005
21:10
smile
[4]

techi [ Legend ]

"Jaki fil utkwił w waszej pamięci?"

Pedofil ?:P

05.08.2005
21:10
[5]

Kosałka2005 [ Centurion ]

Osobiście mój ulubiony film to Szeregowiec Ryan (wojenny)

05.08.2005
21:24
smile
[6]

la fessée [ je ne taime plus ]

... Leon Zawodowiec ... dla mnie film Legend ... ;)

05.08.2005
21:34
[7]

_zielak_ [ bamboocha ]

Sporo takowych było: Szeregowiec Ryan, Zielona Mila, Forrest Gump, American Beauty, Szósty Zmysł, Dzień Świra, Kiler, cała seria 'Obcych, Predator, Terminator 1 i 2, Truman show, Zabójcza Broń - seria, Titanic, Matrix i cała masa innych których teraz nie mogę sobie przypomieć lub nie chce mi się ich napisac :P

05.08.2005
21:36
[8]

Andrewlee [ BFXXJ ]

Star Wars utkwil w mojej pamieci i na zawsze tam pozostanie :)
O jakie podniosle zdanie :)

05.08.2005
21:40
[9]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

Star Wars na prawdę fenomenalny film...

05.08.2005
22:03
[10]

golmann [ ogame ]

szkalna pułapka

05.08.2005
22:06
[11]

rethar [ Pretorianin ]

Pulp Fiction

05.08.2005
22:15
smile
[12]

...NathaN... [ The Godfather ]

chyba Memento

05.08.2005
22:18
[13]

Łyczek [ The King of Football ]

" The Goonies " - film na którym się wychowałem

05.08.2005
22:20
smile
[14]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

z -fili to najbardziej tkwią mi w pamięci pedofile i zoofile ;D <lol>

a z filmów to "Twierdza", "Pianista", "Wróg u bram" i to chyba tyle :)

05.08.2005
22:21
[15]

Kyahn [ Kibic ]

"Hot Pussies & Big Cocks 26" - takiej akcji nigdzie nie widziałem

05.08.2005
22:22
[16]

[dRaXer] [ Pretorianin ]

Requiem dla snu.

05.08.2005
22:26
smile
[17]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

Pianista

05.08.2005
22:33
[18]

Grzybiarz [ Badacz Ściółek ]

Twierdza, Panista, Forrest Gump.

05.08.2005
22:39
[19]

Sandro [ METALLICA ]

Helikopter w Ogniu, Czas Apokalipsy, Forrest Gump, Ojciec Chrzestny... cos by sie jeszcze znalazlo :)

05.08.2005
22:49
smile
[20]

mariaczi [ OutsideR ]

Mulholland Drive

05.08.2005
23:40
[21]

The Joker [ Centurion ]

Skazani na Shawshank

06.08.2005
00:41
smile
[22]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

Odyseja Kosmiczna
Helikopter w ogniu

06.08.2005
00:58
smile
[23]

Goozys[DEA] [ Blooddrenched ]

Mulholland Drive

06.08.2005
01:00
[24]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Biografia Sylvi Saint

06.08.2005
01:02
[25]

Fett [ Avatar ]

oj było tych filmów, najszybcij do głowy przyszedł mi american history x

06.08.2005
01:06
smile
[26]

Mysza [ ]

Fil Kolins

06.08.2005
01:10
[27]

Yo5H [ spammajster ]

matrix
fight club
requiem dla snu
equilibrium - w sumie nie wiem czemu, podobaja mi sie walki:)
mechanik
pi
i ostatnio sin city

06.08.2005
01:14
smile
[28]

lizard [ Generaďż˝ ]

stawiam na tolka banana :)

06.08.2005
01:17
[29]

UrbachPaproch [ Pretorianin ]

Myślę, że od wyliczanki "jaki film przyszedł wam najszybciej do głowy" ciekawsza byłaby indywidualna refleksja na temat: "czy fakt, ze film zapada w pamięć jest jedynym lub może najważniejszym miernikiem jego znaczenia dla mnie?"

Inaczej mówiąc: czy do mojego Top 5 najlepszych filmów powinny wejść właśnie te, które pierwsze pojawiają się w głowie lub może te, które pamiętam najlepiej? I dlaczego?

----

Żartowałem, wyliczajcie dalej.

06.08.2005
01:20
[30]

Yo5H [ spammajster ]

ach, dowcip

06.08.2005
01:29
smile
[31]

Gepard206 [ Final Fantasy 7 ]

Saw(Piła) !!;]

06.08.2005
09:41
smile
[32]

dudka [ ! szypon ! ]

Forrest Gump - dla mnie najlepszy film w historii kina.

Nie ma sensu wymieniać innych filmów, bo po co? To będzie aby wyliczanka tytułów, które się niedawno obejrzało, które się w obecnej chwili pamięta. Skoro tytuł wątku jest: "Jaki film utkwił w waszej pamięci?" to po jakiego groma wypisywać wszystkie filmy które się spodobały.
Osobiście mógłbym wymienić kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt dobrych filmów, ale ideą tego wątku jest podanie tego najlepszego, jedynego w swoim rodzaju filmu.

06.08.2005
09:54
[33]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

Kubuś Puchatek - uncensored version ;)

06.08.2005
09:56
[34]

Wolf_Efactory [ Junior ]

A mi mimo starości tych filmów utwkiły w pamięci : "Działa Navarony", " O jeden most za daleko", "Pola Ognia", " Tora, Tora , Tora!", " Nie tylko dla orłów", "Igła", czy seria "Złoto dla zuchwałych". A z nowszych "Szeregowiec Ryan" jest świetnym filmem, i tylko on bo co do "Pearl Harbour" - za bardzo miłostkowy i amerykański film ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.