GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Coś dziwnego dzieje mi sie z Neo :|

05.08.2005
20:10
smile
[1]

Deead [ Senator ]

Coś dziwnego dzieje mi sie z Neo :|

To tak, mam Neo 512, jest 5 sierpnia wiec limit powinien sie wyzerowac, ale kur** ten net mi strasnie wolno chodzi. Wie ktos co moze sie dziac ? Sa jakie strony aby sprawdzic jaki mam aktualny transfer ??

05.08.2005
20:13
[2]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

link poniżej.(ja obstawiam brak firewalla,antyvira)

05.08.2005
20:14
smile
[3]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Są daj mi chwile a podam ;)

05.08.2005
20:15
smile
[4]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Zobacz to ;)

05.08.2005
20:21
smile
[5]

Deead [ Senator ]

Powiedzcie czy powienienem miec taki transfer na 512 :/ Moze byc to wina jakiegos wirusa ??

05.08.2005
20:24
[6]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Przeskanuj kompa antyvirusem

05.08.2005
20:24
[7]

Arxel [ SperMan ]

albo nie wyzerowali i ci spadl transfer albo masz wira :)

05.08.2005
20:27
[8]

Arxel [ SperMan ]

czasem lepiej czasem gorzej...
moj najgorszy winik to bylo cos ok. 400Kbps...
a tera 1,8Mbps...
czekam na wiecej!

05.08.2005
20:33
[9]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Niekoniecznie... tez mi czasami drastycznie spadal download... i to nie z winy komputera, bo po XX telefonach wszystko wracalo jakos do normy... :/

05.08.2005
20:37
[10]

Deead [ Senator ]

Macie moze jakies linki do jakiego DOBREGO darmowego antywira i firewalla

05.08.2005
20:40
smile
[11]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Deead ---> na 99% jeszce limit się nie wyzerował na 99% ;) Może jutro już będzie dobrze ;)

05.08.2005
20:45
smile
[12]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

karpiu_87@
Po przekroczeniu limitu dload spada do 32kbps. (a 32kbps to nie 50kbps)

05.08.2005
20:46
[13]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Antyvir
https://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=533
Firewall
https://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=84&id=1036

05.08.2005
20:46
[14]

Deead [ Senator ]

karpiu --> to powiedz mi czemu dzisiaj rano zassysalem z netu z predkoscia 60 kb/s

05.08.2005
20:49
smile
[15]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

A ja wiem ;-/ może bezkitu WIRUSIK ;-/

05.08.2005
20:51
[16]

Deead [ Senator ]

tez nie wiem, mozliwe, sciagam teraz avasta, moze cos pomoze, chociaz predkosc sie lekko zwiekszyla (~4.5 kb/s)

05.08.2005
20:53
[17]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Deead --> W sumie w wolnej chwili mozesz zadzwonic na partyline i zapytac czy przycielo ci lacze z powodu przekroczenia limitu... za polaczenie nic nie placisz, a taka informacja musi Ci byc udzielona...

05.08.2005
20:54
[18]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Może prędkość ściągania jest zmniejszona z powodu ze duzo osob to samo w tym samym czasie ściąga

05.08.2005
20:55
smile
[19]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

O nie <lol> partyline <lol> dobre Stranger <lol> ;)

06.08.2005
07:09
[20]

ADEK24 [ Konsul ]

moze cos ostatnio neo+ pada bo mi 128 tez wolniej chodzi;/ a nie mam wirusa ani nic innego!!

06.08.2005
08:53
[21]

Deead [ Senator ]

No i dzisiaj wszystko dziala, sciaga mi z predkoscia 65 kb/s, wiec mozliwe, ze maja jakies problemy techniczne :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.