
Deead [ Senator ]
Coś dziwnego dzieje mi sie z Neo :|
To tak, mam Neo 512, jest 5 sierpnia wiec limit powinien sie wyzerowac, ale kur** ten net mi strasnie wolno chodzi. Wie ktos co moze sie dziac ? Sa jakie strony aby sprawdzic jaki mam aktualny transfer ??
_nyx_ [ Generaďż˝ ]
link poniżej.(ja obstawiam brak firewalla,antyvira)

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
Są daj mi chwile a podam ;)

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
Zobacz to ;)

Deead [ Senator ]
Powiedzcie czy powienienem miec taki transfer na 512 :/ Moze byc to wina jakiegos wirusa ??
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
Przeskanuj kompa antyvirusem
Arxel [ SperMan ]
albo nie wyzerowali i ci spadl transfer albo masz wira :)
Arxel [ SperMan ]
czasem lepiej czasem gorzej...
moj najgorszy winik to bylo cos ok. 400Kbps...
a tera 1,8Mbps...
czekam na wiecej!
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Niekoniecznie... tez mi czasami drastycznie spadal download... i to nie z winy komputera, bo po XX telefonach wszystko wracalo jakos do normy... :/
Deead [ Senator ]
Macie moze jakies linki do jakiego DOBREGO darmowego antywira i firewalla

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
Deead ---> na 99% jeszce limit się nie wyzerował na 99% ;) Może jutro już będzie dobrze ;)

_nyx_ [ Generaďż˝ ]
karpiu_87@
Po przekroczeniu limitu dload spada do 32kbps. (a 32kbps to nie 50kbps)
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
Antyvir
https://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=30&id=533
Firewall
https://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=84&id=1036
Deead [ Senator ]
karpiu --> to powiedz mi czemu dzisiaj rano zassysalem z netu z predkoscia 60 kb/s

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
A ja wiem ;-/ może bezkitu WIRUSIK ;-/
Deead [ Senator ]
tez nie wiem, mozliwe, sciagam teraz avasta, moze cos pomoze, chociaz predkosc sie lekko zwiekszyla (~4.5 kb/s)
Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]
Deead --> W sumie w wolnej chwili mozesz zadzwonic na partyline i zapytac czy przycielo ci lacze z powodu przekroczenia limitu... za polaczenie nic nie placisz, a taka informacja musi Ci byc udzielona...
Adam9870 [ Steady - Habitue ]
Może prędkość ściągania jest zmniejszona z powodu ze duzo osob to samo w tym samym czasie ściąga

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
O nie <lol> partyline <lol> dobre Stranger <lol> ;)
ADEK24 [ Konsul ]
moze cos ostatnio neo+ pada bo mi 128 tez wolniej chodzi;/ a nie mam wirusa ani nic innego!!
Deead [ Senator ]
No i dzisiaj wszystko dziala, sciaga mi z predkoscia 65 kb/s, wiec mozliwe, ze maja jakies problemy techniczne :)