GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak usunąć wątek???

05.08.2005
18:22
[1]

Mariuszon [ Chor��y ]

jak usunąć wątek???

????

05.08.2005
18:22
[2]

Roland [GOL] [ Gladiator ]

Musisz zostać moderatorem.

05.08.2005
18:23
[3]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

alt + F4

05.08.2005
18:23
smile
[4]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Do ADMINA że chcesz usunąć i podajesz link z wątkiem ;-/

05.08.2005
18:25
[5]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

_nyx_ --> tak, ten sposób pomoże zlikwidować nie tylko wątek ale i o wiele więcej ;-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.