Mariuszon [ Chor��y ]
jak usunąć wątek???
????
Roland [GOL] [ Gladiator ]
Musisz zostać moderatorem.
_nyx_ [ Generaďż˝ ]
alt + F4

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
Do ADMINA że chcesz usunąć i podajesz link z wątkiem ;-/
Barthez x [ Generał b4rtez ]
_nyx_ --> tak, ten sposób pomoże zlikwidować nie tylko wątek ale i o wiele więcej ;-)