GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

To teraz czas na mnie - która komórka?

05.08.2005
17:41
smile
[1]

Kompo [ t ]

To teraz czas na mnie - która komórka?

Szybko i zgrabnie. Prosiłbym o porady ludzi, którzy mają pojęcie o tych komórkach, może ktoś posiada, znajomy posiada, ktokolwiek posiada, albo ktoś słyszał o nich w metrze - mam do wyboru trzy komórki. Na początku zaznaczam, iż jestem użytkownikiem Nokii od wielu lat, lecz zmuszony zostanę do rozwodu. Mam do wyboru:

- Motorola E398
- Motorola V547
- Sony Ericsson K700i

A więc sprawa wygląda tak: podoba mi się V547, po prostu lubię telefony z klapką. Zupełnie mi się nie podoba design i interfejs Sony Ericsson'ów, a E398 tak mi się mało podoba. Więc jak na razie patrzę w stronę V547, ale jeszcze chcę zasięgnąć języka.

Zależy mi w sumie na... w miarę łatwo i szybko przyswajalnym interfejsem, aparacik i może być kamerka, odtwarzacz MP3 i w sumie dyktafon jeszcze by się przydał. Co polecacie? A może jest jakaś inna, lepsza komórka w tym przedziale?

Motorola V547 - >

05.08.2005
17:41
smile
[2]

Kompo [ t ]

Motorola E398 - >

05.08.2005
17:42
smile
[3]

Kompo [ t ]

Sony Ericsson K700i - >

05.08.2005
17:43
[4]

Loczek [ Senator ]

jesli zalezy ci na klapce to bierz motke, jesli na jakości i niezawodności SE - proste :)

05.08.2005
17:44
smile
[5]

Kompo [ t ]

A czy w V547 jest odtwarzacz mp3? Bo na stronie Ery pisze, że nie, a w kilku innych, że tak.

05.08.2005
17:54
[6]

Kyahn [ Kibic ]

Wg tego to nie ma (albo ja nie znalazłem)

05.08.2005
17:59
[7]

Kyahn [ Kibic ]

Znaczy dobrze byłoby jakbyś zdefiniował "odtwarzacz mp3", bo ten telefon obsługuje dzwonki mp3.

05.08.2005
18:00
[8]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Pewnie jakby mne zmusili to wziąłbym tą pierwszą motorolę (koleżanka ją ma i nie narzeka) z klapką, ale po dobroci nie wziąłbym żadnej z tych komórek, wszystkie są jakieś takie toporne ;>

05.08.2005
18:02
[9]

Torn [ easter ]

Kompo - pisałeś, że będziesz brał 6230i, co jest?

Szkoda, że do wyboru nie masz jeszcze k750i. Na motkach się nie znam to Ci nie doradze nic.

05.08.2005
18:03
[10]

Kompo [ t ]

Kyahn - > odtwarzacz, czyli chodzi mi o to, że można słuchać piosenek MP3 poprzez słuchawki z telefonu... no, obsługuje dzwonki MP3, a odtwarzacza nie ma? :/

05.08.2005
18:06
[11]

Kompo [ t ]

Torn - > no miałem brać, nawet jest w tych zestawach co mnie interesują, tylko jest lekko drogawa, więc wiesz... :)

Ewentualnie jeszcze mogę Samsunga SGH-X450. Albo LG C3300....

05.08.2005
18:11
[12]

Kyahn [ Kibic ]

Kompo ----> ja Ci tylko podałem to co jest na oficjalnej stronie, ja nie mam zaufania do Motoroli i się na tych telefonach nie znam.
Nie wiem jak to jest rozwiązane.

05.08.2005
18:11
[13]

Garbizaur [ CLS ]

Ja bym brał V547. :)

05.08.2005
18:17
[14]

Kompo [ t ]

Kyahn - > no właśnie. :/

A zaś na tej stronie piszę jak byk, że jest odtwarzacz. :D

05.08.2005
19:29
[15]

golmann [ ogame ]

ericson

05.08.2005
19:30
smile
[16]

Adam9870 [ Steady - Habitue ]

Motorola V547

05.08.2005
19:36
[17]

Actimel [ I am what I am ]

Sony Ericsson jest zajebisty. Moj kolega go ma. Telefon ma praktycznbie wszystko, co może mieć, nie zawiesza się, raczej nie muli... JA bym brał k700i, ale wybor nalezy do Ciebie :)

05.08.2005
19:50
smile
[18]

elessar89 [ Pretorianin ]

Posiadam E398 od pół roku - jestem bardzo zadowolony. Największe atuty to karty pamięci (jeśli lubisz mieć dużo plików mp3 przy sobie), a także brzmienie dźwięku - głośniki surround są naprawdę udane.
Aparat (0,3 Mpix) to nie rewelacja, ale nie jest też tragicznie.
Znajdziesz tu raczej niespoykany bajer, jak światła klubowe, czyli migające kolorowo diodki po bokach obudowy.
Dxięki dużemu wyświetlaczowi obsługa jest łatwa, a pisanie SMS-ów - wygodne.

Zatem, według mnie telefon jest godny polecenia, choć nie miałem kontaktu z dwoma pozostałymi, wymienionymi przez ciebie.

05.08.2005
19:52
[19]

Bili [ Generaďż˝ ]

Moze niech wypowiedza sie osoby ,ktore mialy w rekach wszystkie trzy telefony, co?

05.08.2005
19:58
[20]

N2 [ negroz ]

Jeżeli chodzi o K700i to pomijając to, że nie można rozszerzyć pamieci telefon jest wart uwagi. A jego następca czyli k750i własnie owego sporego minusa nie ma :)

05.08.2005
20:19
[21]

Kompo [ t ]

Sony Ericsson wydaje się chyba najlepszy, ale ten interfejs jest nie dla mnie. :/
Klawisze blisko siebie, mam za duże palce na takie coś. :/

05.08.2005
20:25
[22]

gamesarea_pl [ Pretorianin ]

Ja mam e398inie narzekam no przydalaby się irda bo jak ktoś nie ma bluetootha to kicha, i aparat móglbu mieć te 1.3 megapiksela

06.08.2005
11:47
smile
[23]

Kompo [ t ]

UPnę w południe, może ktoś jeszcze się udzieli.

Pytałem na innych forach, doradzają mi zdecydowanie Ericssona (więcej pamięci, lepszy zestaw, lepszy aparat, świetne mp3 z basem, gry 3d, jest chyba troszeczkę szybszy, prostsze menu ma.). Sam już nie wiem... :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.