
krystian_| [ Stary Wyjadacz ]
Kazaa lite rewolucja - problem
Nie wiecie dlaczego nie moge kliknąc na Podgląd lub Wyszukiwanie???->>>>>>
gresek [ Pretorianin ]
Bo KLR jest niepodłączona możesz zobaczyć to na pasku na dole programu. Ja też ostatnio nie moge się połączyć - dlatego przestałem z niej korzystać :P
krystian_| [ Stary Wyjadacz ]
Ale dlaczego nie da sie połączyć?
Marcin998 [ Pretorianin ]
A dusiłeś:
plik
połącz

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]
jak to mówią?? ściągnij tlena xD

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]
kazaaaa to syf. Używaj klienta BitTorrent'a np. BitComet, albo eMule. Of kors tylko do plików freeware :) !!!!!

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]
Dałem se siana z tą kazą używam emule