GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Kazaa lite rewolucja - problem

05.08.2005
17:19
smile
[1]

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]

Kazaa lite rewolucja - problem

Nie wiecie dlaczego nie moge kliknąc na Podgląd lub Wyszukiwanie???->>>>>>

05.08.2005
17:38
[2]

gresek [ Pretorianin ]

Bo KLR jest niepodłączona możesz zobaczyć to na pasku na dole programu. Ja też ostatnio nie moge się połączyć - dlatego przestałem z niej korzystać :P

06.08.2005
02:29
[3]

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]

Ale dlaczego nie da sie połączyć?

06.08.2005
07:42
[4]

Marcin998 [ Pretorianin ]

A dusiłeś:
plik
połącz

06.08.2005
11:26
smile
[5]

Bobuch [ Kalesony Boga Wojny ]

jak to mówią?? ściągnij tlena xD

06.08.2005
11:58
smile
[6]

mycha921 [ Plastik-Fantastik ]

kazaaaa to syf. Używaj klienta BitTorrent'a np. BitComet, albo eMule. Of kors tylko do plików freeware :) !!!!!

06.08.2005
12:00
smile
[7]

krystian_| [ Stary Wyjadacz ]

Dałem se siana z tą kazą używam emule

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.