
la fessée [ je ne taime plus ]
Czy jesteście zadowoleni z życia ??
... oczywiście o życie w "realu" mnie chodzi :)
... ja ogólnie tak, może dlatego, że mało co biorę sobie do serca, no wiecie - tak na poważnie ;) choć ostatnio coś się "merdać" zaczyna, ale cóż - takie jest życie ;)
... pytanie płynie z czystej mej ciekawości - nie ankieta :)

leszo [ Run for Fun ]
nie umiem odpowiedziec... widzę, ile mogłoby się zmienić na lepsze, ale tez doceniam to co mam i chce mi się żyć ;)

jsdfsfgdgh [ Legionista ]
nie.......jest nudne i smutne:(
damtrix [ Pretorianin ]
Pięknością nie jestem... pieniędzy by sie przydało [choć nie jest źle]... chciałbym mieć fajne poczucie humoru, cięty język, w ogóle fajną oobowość...
A pzrede wszystkim dziewczyny!
damtrix [ Pretorianin ]
znaczy, dziewczynę chcę mieć :P
N2 [ negroz ]
nie zawsze jest super

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]
Zdecydowanie tak.
Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
Tak, choć zawsze może być lepiej (albo gorzej)
Regis [ ]
umiarkowanie
Kyahn [ Kibic ]
Jasne że tak, tylko ta inżynierka mnie męczy :)))
...NathaN... [ The Godfather ]
raczej średnio :/

CHESTER80 [ Legend ]
Życie jest piękne !
la fessée [ je ne taime plus ]
Chester ... jak często i ja powiadam: życie jest piękne, gdy kobiety naiwne ... ;)

Mobii [ Mobbing ]
jasne ze jestem zadowolony z zycia :) powoli ide przez wybrana przez siebie droge :) autostrada to nie jest, ale wydaje mi sie ze jest lepsza niz wiele polskich drog :P (czytaj mniej dziur ma :P)
Milka^_^ [ Kinder Metal ]
Założę się, że za kilka lat będzie lepsze...albo gorsze...bo narazie jest tak średnio na jeża.

SlowEx [ Pretorianin ]
przydaloby sie pare mln Euro na koncie i byloby ok ;]

Kompo [ t ]
Zdecydowanie tak. Jestem od urodzenia optymistą, nigdy nie narzekam. I mam wszystko to, co jest mi potrzebne do szczęścia (miłość, rodzinę, przyjaciół).
Sebaa [ Konsul ]
sporo chciałbym w nim zmienić, brakuje mi bardzo czegoś , kogoś , ale czasem naprawde udaje sie mi nim cieszyć i to bardzo
Khe [ terrorysta lodówkowy ]
moglbym zaczac tu narzekac ale nie zrobie tego bo ja podchodze do tego tak - nie jest zle, zawsze moze byc gorzej
tak wiec ciesze sie z tego co mam
Garbizaur [ CLS ]
szkoda gadać, generalnie obecnie mam spory kryzys, mam nadzieję że niedługo się to zmieni...
Dorotkadk [ Konsul ]
mi coraz bardziej zaczyna sie podobac na tym swiecie:-]
bone_man [ Powered by ATI ]
Raczej niezbyt. Ja od urodzenia jestem pesymistą. :) Nigdy nie widzę nadziei na lepsze.

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]
Nudy jak nic nawet żadnych ciekawych NEWsów nie ma ;-/ Może jutro będzie lepiej i w piłe pójdę grać ;)

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Powiem krótko: jestem ;-)

Anoneem [ Melodramatic Fool ]
Generalnie obleci. Jestem za to lekko niezadowolony ze swoich wrodzonych wad które komplikują mnie żywota - np.z niewiarygodnego wprost lenistwa :/ Ale z tym ciężko walczyć.
Torn [ easter ]
Ja mam jak bone_man. Świat jest piękny w czarnych barwach ;) Można się częściej przynajmniej miło rozczarować (optymista nie ma czegoś takiego :>).
Anoneem - welcome to the club.

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]
dzisiaj mowicie tak, a jutro powiecie zupelnie cos innego, swiat sie zmienia, ludzie sie zmianiaja, raz jest lepiej, raz jest gorzej

Madril [ I Want To Believe ]
Tak... :)

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]
nie nawidze go... x|

scolair [ Centurion ]
ja tam raczej tak ale kasa by sie przydala choc mozliwe ze przesadzam :P
golmann [ ogame ]
jasne że tak
sajlentbob [ Konsul ]
tak

waslo [ Ajacieden ]
NIEEEEE
jedyne momenty które lubie to jak są mecze :P
Lechiander [ Wardancer ]
Nie.
Mephistopheles [ Hellseeker ]
Nie. Ale ono ze mnie też nie jest zadowolone, więc jesteśmy kwita.

pgnBart [ Chor��y ]
I see trees of green, red roses too
I see them bloom for me and you
And I think to myself, what a wonderful world
I see skies of blue and clouds of white
The bright blessed day, the dark sacred night
And I think to myself, what a wonderful world
The colours of the rainbow, so pretty in the sky
Are also on the faces of people going by
I see friends shakin' hands, sayin' "How do you do?"
They're really saying "I love you"
I hear babies cryin', I watch them grow
They'll learn much more than I'll ever know
And I think to myself, what a wonderful world
Yes, I think to myself, what a wonderful world
Oh yeah

Szenk [ Master of Blaster ]
Zawsze mogło być gorzej, więc nie narzekam...
To znaczy narzekam, żeby nie wyjść z wprawy, ale na codzienne drobiazgi i uciążliwości, a nie na życie, jakie mam i prowadzę :)
toaster [ ]
Zależy czasami TAK a czasami NIE bywa różnie, a więc trudno powiedzieć :]
Bili [ Generaďż˝ ]
nienawidze go

toaster [ ]
Bili --> Mnie ?:]
Bili [ Generaďż˝ ]
eh, wiesz o czym mowie.

toaster [ ]
Bo tak zaraz po mnie napisales :D I tak to wyglodalo ... :]
@lb@tros [ Horned Reaper ]
Nie.

Arcy Hp [ Legend ]
Raz z górki a raz pod :P Ogólnie jestem zadowolony :)

Soll [ Protagonista ]
Niespecjalnie.

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]
Jakoś niespecjalnie ale licze ze będzie lepiej

DiaBLicA_88 [ Pretorianin ]
życie jest fajne tylko je trzeba dobrze wykorzystac

RealRufus [ F E A R ]
w "realu" hehe...
Ja jestem zadowolony... ale zawsze może byc lepiej :))
Click-Tom [ Orange Grove Families ]
Biorąc pod uwagę moją "sytuacje" życiową oraz porównując ją do innych znanych mi z codzienności powinienem być zadowolony. Zadowolony to mało powiedziane, jest różnie... Ostatnio odkryłem, że żyje i funkcjonuje ciesząc się ze swoje nieszczęścia... Nie jest to najlepsze. Można powiedzieć, że jestem pozytywnie nastawiony do każdego następnego dnia, ale jak to się mówi - zawsze mogło być lepiej...
_zielak_ [ bamboocha ]
Róznie to bywa... Ogólnie jest OK, może moje życie nie jest jakies super mega wypasione, szczęśliwe, pełne ciekawych doznań i pięknych kobiet, ale... nie narzekam. Tak to jest gdy człowiek się rodzi optymistą. Lepiej patrzyć na świat przez różowe okulary niż przez czarne...

qweks [ The Believer ]
Pewien nie za madry czlowiek ktory stal sie nieslusznie legenda powiedzial i hate myself and i wont to die ze mna nie jest tak az zle ale lipne zycie mam przysslane do monitora wlasnego peceta, watroba za jakies 2 moze 3 lata do wymiany i cierpie na chroniczny brak srodka pienieznego.

Atlas_sz [ Legionista ]
Jak to sie mowi raz nad wozem raz pod wozem!!
Troche nudno jest i tyle! Ale oprocz tego zycie jest OK :D:D

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
czesc lafe :) :*
czy lubie moje zycie, czy mi sie podoba? O TAK!!!! Od czasu jak lykam Prozac przepisany przez lekarza, po 5 latach kompletnej depresji lekowej zaczelam znowu zyc:))). Nareszcie mam sile i ochote zyc, wysilac sie, walczyc. Mam odwage patrzec ludziom w oczy, na powrot bawi mnie uwodzenie facetow...Znowu czuje sie atrakcyjna i watosciowa.
Do pracy wrecz chce mi sie chodzic, uwielbiam pracowac razem z moja szefowa, czesto sie smieje i usmiecham i taki spokoj we mnie panuje ...
::DD OO widze Soul zmienil mi stopien :))))) na taki bardzo do mnie pasujacy :)

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]
zadowolenie z życia??
dzisiaj??
NIE!! NIE!! I JESZCZE RAZ NIE!!!
dziękuję za uwagę :/

Torn [ easter ]
arthemide - to jak zostało Ci trochę prozacu to użycz jak nie potrzebujesz już :)
Ace_2005 [ Pretorianin ]
Czasami tak, a najczęściej to nie... Nie, bo wk***ia mnie komp, sąsiedzi i ich po**ba*y pies, którego pewnie niedługo zastrzelę!
lu [ Legionista ]
Jasne że tak. Mimo trudności, problemów, spojrzeń.. Każdy dzień jest czymś nowym. Często potrafi zaskoczyć.. Nie tylko negatywnie.
_zielak_ [ bamboocha ]
arthemide ---> jeśli naprawdę masz w sobie tyle energi i wigoru... to gratuluję, pozazdrościć :) Uwodzić kobiety i śmiać się to mi się jeszcze chce, ale chodzić do (w moim przypadku) szkoły to już niezbyt :)

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]
Torn -> e-e, bede egoistka i tak jak Ewa jablko sama wszystko zjem :D. A to jablko to podobno kwasne bylo :)
AAAA weekend! Ide na kawe ze znajomym :)
lu [ Legionista ]
A ja rose mam na twarzy :)

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]
Ani troche, ale żyć trzeba.

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]
Życie nie jest sprawiedliwe ...

MGS_Saladin [ ]
niestety niejest

la fessée [ je ne taime plus ]
Arthemide ... witaj :* w Twych wypowiedziach radość się nawet czuje - są takie inne, aniżeli pozostałe, ale jakie mogą być, skoro są przesycone radością ;) Sam Prozac to nawet nie wiem, co to za cudo :( ależ to nieważne prawdaż ?? ... ;) Czemu twierdzisz, że tylko czujesz się atrakcyjna i wartościowa ?? przecież takowa jesteś i takowych prawd nikt nie musi Tobie wpajać. Atrakcyjność każdy innymi miarami mierzy - w moim mniemaniu jesteś dość wyjątkowa, mimo że Cię znam tylko z zamieszczonych treści, a treści są ... pisałem już powyżej ;) więc skoro już jesteś "prawdziwą kobietą" nawet na forum, to musisz wiedzieć że Prawdziwa Kobieta nie ulega złudzeniom, więc pozostaje Tobie dążyć do doskonałości tylko ;) w razie co, we mnie możesz liczyć na wsparcie, gdyż ... z kobietami rozmawia mnie się najlepiej ;)

Luzer [ Music Addict ]
Staram się korzystać z życia i być "najlepszym" jaki potrafie, a ze mi średnio wychodzi to już nic nie poradze
Guderianka [ Konsul ]
qweks -ten człowiek stał sie legendą nie dlatego że strzelił sobie w łep w kwietniu 1994 roku i zostawił żonę z dzieckiem ale ze wzgledu na muzykę jaką tworzył.
all- jestem zadowolona z życia bo...to moje zycie;)

mariaczi [ OutsideR ]
Różnie bywa
qweks [ The Believer ]
Nie mysle ze muzyka jakas specjana byla i dlatego tak napisalem.
qweks [ The Believer ]
Sorry za linka (kolejna z sytuacji gdzie lpost edit by sie przydal)
kami [ malutkie maleństwo ]
Mimo choroby raczej tak.

Guderianka [ Konsul ]
qweks -nie znasz sie na muzyce

DKAY [ Generaďż˝ ]
Ja niestety nie jestem. Choć jak ktoś patrzy na mnie z boku z pewnością chętnie by się zamienił. Niestety jednak nie radzę sobie do końca z sobą mam jakieś dziwne skłonności do depresji i nałogów;/ Staram sie pracować nad sobą ale średnio mi to wychodzi;/
Chupacabra [ Senator ]
ja nie, raczej wiekszosc czasu k**sko wkurzony chodze , nie mam jakis powodow do radosci ,za to mase zeby sie denerwowac

b166er [ Konsul ]
ja jestem ZALAMANY nie jestem zadowolony z zycia WOGOLE :(

lizard [ Generaďż˝ ]
szare dlugie i do dupy ...:)
Kharman [ Konsul ]
W chwili obenej tak. Choć przydałoby sie zmienić pracę na mniej upierdliwą i lepiej płatną (to niekonieczne ale mile widziane).
zuromil [ Człowiek Jazda ]
no pewnie! mam prace! jest Battlefield 2 i Guild Wars! czego chciec wiecej no jeszcze sobie musze dziewczyne znalesc i bedzie super extra!

Fett [ Avatar ]
po co Ci dziewczyna jak masz Batllefielda
Łyczek [ The King of Football ]
no proste Ty :P jestem zadowolony... nie mam dziewczyny bo jeszcze czas na to przyjdzie ;)

Azzie [ Legend ]
Ja jestem zajebiscie zadowolony z zycia :D
Mogloby sie wogole nie zmieniac. :)

Laios [ Pretorianin ]
Jestem zadowolony :>>

zimi [ Centurion ]
no a jak by inaczej jak mzona byc niezadowolonym z zycia ;] ja tam jestem bardzo zadowoolny z zycia wszyskot co potzrebne mi do szczescia mam kumple , familia itp: kompos na sowim miejscu ps2 pod tv furos w garazu a laski tu i tam ;] zyc nie umierac a jezeli ktos nie jest zadowolny z zycia to niech szybko je zmieni na lepsze bo jak to moiwa "zycie jest tylko jedno "

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]
raz na wozie, raz............................nawozem ;-D