GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy jesteście zadowoleni z życia ??

05.08.2005
17:16
smile
[1]

la fessée [ je ne taime plus ]

Czy jesteście zadowoleni z życia ??

... oczywiście o życie w "realu" mnie chodzi :)

... ja ogólnie tak, może dlatego, że mało co biorę sobie do serca, no wiecie - tak na poważnie ;) choć ostatnio coś się "merdać" zaczyna, ale cóż - takie jest życie ;)

... pytanie płynie z czystej mej ciekawości - nie ankieta :)

05.08.2005
17:17
smile
[2]

leszo [ Run for Fun ]

nie umiem odpowiedziec... widzę, ile mogłoby się zmienić na lepsze, ale tez doceniam to co mam i chce mi się żyć ;)

05.08.2005
17:19
smile
[3]

jsdfsfgdgh [ Legionista ]

nie.......jest nudne i smutne:(

05.08.2005
17:21
[4]

damtrix [ Pretorianin ]

Pięknością nie jestem... pieniędzy by sie przydało [choć nie jest źle]... chciałbym mieć fajne poczucie humoru, cięty język, w ogóle fajną oobowość...

A pzrede wszystkim dziewczyny!

05.08.2005
17:22
[5]

damtrix [ Pretorianin ]

znaczy, dziewczynę chcę mieć :P

05.08.2005
17:22
[6]

N2 [ negroz ]

nie zawsze jest super

05.08.2005
17:23
smile
[7]

Paudyn [ Kwisatz Haderach ]

Zdecydowanie tak.

05.08.2005
17:25
[8]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

Tak, choć zawsze może być lepiej (albo gorzej)

05.08.2005
17:26
[9]

Regis [ ]

umiarkowanie

05.08.2005
17:27
[10]

Kyahn [ Kibic ]

Jasne że tak, tylko ta inżynierka mnie męczy :)))

05.08.2005
17:29
[11]

...NathaN... [ The Godfather ]

raczej średnio :/

05.08.2005
17:30
smile
[12]

CHESTER80 [ Legend ]

Życie jest piękne !

05.08.2005
17:32
[13]

la fessée [ je ne taime plus ]

Chester ... jak często i ja powiadam: życie jest piękne, gdy kobiety naiwne ... ;)

05.08.2005
17:33
smile
[14]

Mobii [ Mobbing ]

jasne ze jestem zadowolony z zycia :) powoli ide przez wybrana przez siebie droge :) autostrada to nie jest, ale wydaje mi sie ze jest lepsza niz wiele polskich drog :P (czytaj mniej dziur ma :P)

05.08.2005
17:35
[15]

Milka^_^ [ Kinder Metal ]

Założę się, że za kilka lat będzie lepsze...albo gorsze...bo narazie jest tak średnio na jeża.

05.08.2005
17:41
smile
[16]

SlowEx [ Pretorianin ]

przydaloby sie pare mln Euro na koncie i byloby ok ;]

05.08.2005
17:43
smile
[17]

Kompo [ t ]

Zdecydowanie tak. Jestem od urodzenia optymistą, nigdy nie narzekam. I mam wszystko to, co jest mi potrzebne do szczęścia (miłość, rodzinę, przyjaciół).

05.08.2005
18:06
[18]

Sebaa [ Konsul ]

sporo chciałbym w nim zmienić, brakuje mi bardzo czegoś , kogoś , ale czasem naprawde udaje sie mi nim cieszyć i to bardzo

05.08.2005
18:10
[19]

Khe [ terrorysta lodówkowy ]

moglbym zaczac tu narzekac ale nie zrobie tego bo ja podchodze do tego tak - nie jest zle, zawsze moze byc gorzej
tak wiec ciesze sie z tego co mam

05.08.2005
18:14
[20]

Garbizaur [ CLS ]

szkoda gadać, generalnie obecnie mam spory kryzys, mam nadzieję że niedługo się to zmieni...

05.08.2005
18:16
[21]

Dorotkadk [ Konsul ]

mi coraz bardziej zaczyna sie podobac na tym swiecie:-]

05.08.2005
18:17
[22]

bone_man [ Powered by ATI ]

Raczej niezbyt. Ja od urodzenia jestem pesymistą. :) Nigdy nie widzę nadziei na lepsze.

05.08.2005
18:17
smile
[23]

karpiu_87 [ Brothers in Arms ]

Nudy jak nic nawet żadnych ciekawych NEWsów nie ma ;-/ Może jutro będzie lepiej i w piłe pójdę grać ;)

05.08.2005
18:26
smile
[24]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Powiem krótko: jestem ;-)

05.08.2005
18:39
smile
[25]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

Generalnie obleci. Jestem za to lekko niezadowolony ze swoich wrodzonych wad które komplikują mnie żywota - np.z niewiarygodnego wprost lenistwa :/ Ale z tym ciężko walczyć.

05.08.2005
18:43
[26]

Torn [ easter ]

Ja mam jak bone_man. Świat jest piękny w czarnych barwach ;) Można się częściej przynajmniej miło rozczarować (optymista nie ma czegoś takiego :>).

Anoneem - welcome to the club.

05.08.2005
18:58
smile
[27]

U_N [ -KOCHAM ANIE- ]

dzisiaj mowicie tak, a jutro powiecie zupelnie cos innego, swiat sie zmienia, ludzie sie zmianiaja, raz jest lepiej, raz jest gorzej

05.08.2005
19:07
smile
[28]

Madril [ I Want To Believe ]

Tak... :)

05.08.2005
19:11
smile
[29]

:Serafin: [ Neutralny Dobry ]

nie nawidze go... x|

05.08.2005
19:18
smile
[30]

scolair [ Centurion ]

ja tam raczej tak ale kasa by sie przydala choc mozliwe ze przesadzam :P

05.08.2005
19:18
[31]

golmann [ ogame ]

jasne że tak

05.08.2005
19:20
[32]

sajlentbob [ Konsul ]

tak

05.08.2005
19:31
smile
[33]

waslo [ Ajacieden ]

NIEEEEE

jedyne momenty które lubie to jak są mecze :P

05.08.2005
19:40
[34]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie.

05.08.2005
19:50
[35]

Mephistopheles [ Hellseeker ]

Nie. Ale ono ze mnie też nie jest zadowolone, więc jesteśmy kwita.

05.08.2005
19:52
smile
[36]

pgnBart [ Chor��y ]

I see trees of green, red roses too
I see them bloom for me and you
And I think to myself, what a wonderful world

I see skies of blue and clouds of white
The bright blessed day, the dark sacred night
And I think to myself, what a wonderful world

The colours of the rainbow, so pretty in the sky
Are also on the faces of people going by
I see friends shakin' hands, sayin' "How do you do?"
They're really saying "I love you"

I hear babies cryin', I watch them grow
They'll learn much more than I'll ever know
And I think to myself, what a wonderful world
Yes, I think to myself, what a wonderful world

Oh yeah

05.08.2005
19:54
smile
[37]

Szenk [ Master of Blaster ]

Zawsze mogło być gorzej, więc nie narzekam...
To znaczy narzekam, żeby nie wyjść z wprawy, ale na codzienne drobiazgi i uciążliwości, a nie na życie, jakie mam i prowadzę :)

05.08.2005
20:04
[38]

toaster [ ]

Zależy czasami TAK a czasami NIE bywa różnie, a więc trudno powiedzieć :]

05.08.2005
20:04
[39]

Bili [ Generaďż˝ ]

nienawidze go

05.08.2005
20:05
smile
[40]

toaster [ ]

Bili --> Mnie ?:]

05.08.2005
20:13
[41]

Bili [ Generaďż˝ ]

eh, wiesz o czym mowie.

05.08.2005
20:14
smile
[42]

toaster [ ]

Bo tak zaraz po mnie napisales :D I tak to wyglodalo ... :]

05.08.2005
20:16
[43]

@lb@tros [ Horned Reaper ]

Nie.

05.08.2005
20:20
smile
[44]

Arcy Hp [ Legend ]

Raz z górki a raz pod :P Ogólnie jestem zadowolony :)

05.08.2005
20:44
smile
[45]

Soll [ Protagonista ]

Niespecjalnie.

05.08.2005
20:46
smile
[46]

Ma3lstrom [ Knight of Shadows ]

Jakoś niespecjalnie ale licze ze będzie lepiej

05.08.2005
20:48
smile
[47]

DiaBLicA_88 [ Pretorianin ]

życie jest fajne tylko je trzeba dobrze wykorzystac

05.08.2005
20:48
smile
[48]

RealRufus [ F E A R ]

w "realu" hehe...


Ja jestem zadowolony... ale zawsze może byc lepiej :))

05.08.2005
21:01
[49]

Click-Tom [ Orange Grove Families ]

Biorąc pod uwagę moją "sytuacje" życiową oraz porównując ją do innych znanych mi z codzienności powinienem być zadowolony. Zadowolony to mało powiedziane, jest różnie... Ostatnio odkryłem, że żyje i funkcjonuje ciesząc się ze swoje nieszczęścia... Nie jest to najlepsze. Można powiedzieć, że jestem pozytywnie nastawiony do każdego następnego dnia, ale jak to się mówi - zawsze mogło być lepiej...

05.08.2005
21:40
[50]

_zielak_ [ bamboocha ]

Róznie to bywa... Ogólnie jest OK, może moje życie nie jest jakies super mega wypasione, szczęśliwe, pełne ciekawych doznań i pięknych kobiet, ale... nie narzekam. Tak to jest gdy człowiek się rodzi optymistą. Lepiej patrzyć na świat przez różowe okulary niż przez czarne...

05.08.2005
21:46
smile
[51]

qweks [ The Believer ]

Pewien nie za madry czlowiek ktory stal sie nieslusznie legenda powiedzial i hate myself and i wont to die ze mna nie jest tak az zle ale lipne zycie mam przysslane do monitora wlasnego peceta, watroba za jakies 2 moze 3 lata do wymiany i cierpie na chroniczny brak srodka pienieznego.

05.08.2005
21:53
smile
[52]

Atlas_sz [ Legionista ]

Jak to sie mowi raz nad wozem raz pod wozem!!
Troche nudno jest i tyle! Ale oprocz tego zycie jest OK :D:D

05.08.2005
22:07
smile
[53]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

czesc lafe :) :*
czy lubie moje zycie, czy mi sie podoba? O TAK!!!! Od czasu jak lykam Prozac przepisany przez lekarza, po 5 latach kompletnej depresji lekowej zaczelam znowu zyc:))). Nareszcie mam sile i ochote zyc, wysilac sie, walczyc. Mam odwage patrzec ludziom w oczy, na powrot bawi mnie uwodzenie facetow...Znowu czuje sie atrakcyjna i watosciowa.
Do pracy wrecz chce mi sie chodzic, uwielbiam pracowac razem z moja szefowa, czesto sie smieje i usmiecham i taki spokoj we mnie panuje ...

::DD OO widze Soul zmienil mi stopien :))))) na taki bardzo do mnie pasujacy :)

05.08.2005
22:15
smile
[54]

^_^czacha^_^ [ skateboarding is my life ]

zadowolenie z życia??
dzisiaj??

NIE!! NIE!! I JESZCZE RAZ NIE!!!

dziękuję za uwagę :/

05.08.2005
22:17
smile
[55]

Torn [ easter ]

arthemide - to jak zostało Ci trochę prozacu to użycz jak nie potrzebujesz już :)

05.08.2005
22:19
[56]

Ace_2005 [ Pretorianin ]

Czasami tak, a najczęściej to nie... Nie, bo wk***ia mnie komp, sąsiedzi i ich po**ba*y pies, którego pewnie niedługo zastrzelę!

05.08.2005
22:21
[57]

lu [ Legionista ]

Jasne że tak. Mimo trudności, problemów, spojrzeń.. Każdy dzień jest czymś nowym. Często potrafi zaskoczyć.. Nie tylko negatywnie.

05.08.2005
22:22
[58]

_zielak_ [ bamboocha ]

arthemide ---> jeśli naprawdę masz w sobie tyle energi i wigoru... to gratuluję, pozazdrościć :) Uwodzić kobiety i śmiać się to mi się jeszcze chce, ale chodzić do (w moim przypadku) szkoły to już niezbyt :)

05.08.2005
22:22
smile
[59]

arthemide [ Prawdziwa kobieta ]

Torn -> e-e, bede egoistka i tak jak Ewa jablko sama wszystko zjem :D. A to jablko to podobno kwasne bylo :)


AAAA weekend! Ide na kawe ze znajomym :)

05.08.2005
22:23
[60]

lu [ Legionista ]

A ja rose mam na twarzy :)

05.08.2005
22:24
smile
[61]

Hamil_Hamster [ Indiana Majonez ]

Ani troche, ale żyć trzeba.

05.08.2005
22:24
smile
[62]

*...:::JaRo:::...* [ Legend ]

Życie nie jest sprawiedliwe ...

05.08.2005
22:27
smile
[63]

MGS_Saladin [ ]

niestety niejest

05.08.2005
22:28
smile
[64]

la fessée [ je ne taime plus ]

Arthemide ... witaj :* w Twych wypowiedziach radość się nawet czuje - są takie inne, aniżeli pozostałe, ale jakie mogą być, skoro są przesycone radością ;) Sam Prozac to nawet nie wiem, co to za cudo :( ależ to nieważne prawdaż ?? ... ;) Czemu twierdzisz, że tylko czujesz się atrakcyjna i wartościowa ?? przecież takowa jesteś i takowych prawd nikt nie musi Tobie wpajać. Atrakcyjność każdy innymi miarami mierzy - w moim mniemaniu jesteś dość wyjątkowa, mimo że Cię znam tylko z zamieszczonych treści, a treści są ... pisałem już powyżej ;) więc skoro już jesteś "prawdziwą kobietą" nawet na forum, to musisz wiedzieć że Prawdziwa Kobieta nie ulega złudzeniom, więc pozostaje Tobie dążyć do doskonałości tylko ;) w razie co, we mnie możesz liczyć na wsparcie, gdyż ... z kobietami rozmawia mnie się najlepiej ;)

05.08.2005
22:34
smile
[65]

Luzer [ Music Addict ]

Staram się korzystać z życia i być "najlepszym" jaki potrafie, a ze mi średnio wychodzi to już nic nie poradze

05.08.2005
22:49
[66]

Guderianka [ Konsul ]

qweks -ten człowiek stał sie legendą nie dlatego że strzelił sobie w łep w kwietniu 1994 roku i zostawił żonę z dzieckiem ale ze wzgledu na muzykę jaką tworzył.

all- jestem zadowolona z życia bo...to moje zycie;)

05.08.2005
22:52
smile
[67]

mariaczi [ OutsideR ]

Różnie bywa

05.08.2005
22:55
[68]

qweks [ The Believer ]

Nie mysle ze muzyka jakas specjana byla i dlatego tak napisalem.

05.08.2005
22:56
[69]

qweks [ The Believer ]

Sorry za linka (kolejna z sytuacji gdzie lpost edit by sie przydal)

05.08.2005
23:05
[70]

kami [ malutkie maleństwo ]

Mimo choroby raczej tak.

05.08.2005
23:33
smile
[71]

Guderianka [ Konsul ]

qweks -nie znasz sie na muzyce

06.08.2005
00:14
smile
[72]

DKAY [ Generaďż˝ ]

Ja niestety nie jestem. Choć jak ktoś patrzy na mnie z boku z pewnością chętnie by się zamienił. Niestety jednak nie radzę sobie do końca z sobą mam jakieś dziwne skłonności do depresji i nałogów;/ Staram sie pracować nad sobą ale średnio mi to wychodzi;/

06.08.2005
00:45
[73]

Chupacabra [ Senator ]

ja nie, raczej wiekszosc czasu k**sko wkurzony chodze , nie mam jakis powodow do radosci ,za to mase zeby sie denerwowac

06.08.2005
00:51
smile
[74]

b166er [ Konsul ]

ja jestem ZALAMANY nie jestem zadowolony z zycia WOGOLE :(

06.08.2005
00:52
smile
[75]

lizard [ Generaďż˝ ]

szare dlugie i do dupy ...:)

06.08.2005
00:53
[76]

Kharman [ Konsul ]

W chwili obenej tak. Choć przydałoby sie zmienić pracę na mniej upierdliwą i lepiej płatną (to niekonieczne ale mile widziane).

06.08.2005
00:54
[77]

zuromil [ Człowiek Jazda ]

no pewnie! mam prace! jest Battlefield 2 i Guild Wars! czego chciec wiecej no jeszcze sobie musze dziewczyne znalesc i bedzie super extra!

06.08.2005
01:14
smile
[78]

Fett [ Avatar ]

po co Ci dziewczyna jak masz Batllefielda

06.08.2005
02:06
[79]

Łyczek [ The King of Football ]

no proste Ty :P jestem zadowolony... nie mam dziewczyny bo jeszcze czas na to przyjdzie ;)

06.08.2005
09:53
smile
[80]

Azzie [ Legend ]

Ja jestem zajebiscie zadowolony z zycia :D

Mogloby sie wogole nie zmieniac. :)

06.08.2005
10:10
smile
[81]

Laios [ Pretorianin ]

Jestem zadowolony :>>

06.08.2005
10:18
smile
[82]

zimi [ Centurion ]

no a jak by inaczej jak mzona byc niezadowolonym z zycia ;] ja tam jestem bardzo zadowoolny z zycia wszyskot co potzrebne mi do szczescia mam kumple , familia itp: kompos na sowim miejscu ps2 pod tv furos w garazu a laski tu i tam ;] zyc nie umierac a jezeli ktos nie jest zadowolny z zycia to niech szybko je zmieni na lepsze bo jak to moiwa "zycie jest tylko jedno "

06.08.2005
10:27
smile
[83]

Dr@cOniS [ Generaďż˝ ]

raz na wozie, raz............................nawozem ;-D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.