Loczek [ Senator ]
Odwołanie się od decyzji wydziałowej komisji rekrutacyjnej :]
Witam...
Mam prośbę. Czy ktoś z was odwoływał sie kiedyś od decyzji wydziałowej komisji rekrutacyjnej?
Jesli tak to czy moglibyście podać jakieś przykłady uzasadnienia takiego odwołania?
z gory dzieki
pozdrawiam
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
A dlaczego Ty chcesz się odwoływać? Miałeś prawie wymaganą liczbę punktów czy coś innego?
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Moj kolega sie odwolywal, bo nie zaliczono mu punktow za konkursy taneczne. Oczywiscie mial racje i sprawe zalatwij u dyrektory, bo panie z komisji sa niedoinformowane =]. Chodzi tam gdzie chcial chodzic
Loczek [ Senator ]
sparrhawk: dokladnie (brakuje paru, nie wiem ilu dokladnie, punktow)... z tym ze nie ja tylko znajoma, ja teraz jestem (tzn. bede za miesiac) w maturalnej
sparrhawk [ Mówca Umarłych ]
To jeśli nie ma ona sytuacji, jak wyżej napisał Hopkins - możliwość jakichś niedoliczonych rzeczy, czy coś, to standardowo pisze się o ponowne przeliczenie punktów. Nie wiem, o jaki wydział chodzi, ale generalnie wielkich sukcesów bym się niestety nie spodziewał. Na przykład na SGH rocznie pozytywnie rozpatrują pozytywnie 1-2 odwołania.
Logadin [ People Can Fly ]
Loczek - opisywałem całą sprawę w jendym z wątków na forum.
Jakby ta koleżanka chciała pełneijsze info niech się zgłosi najwyżej na GG albo poszukaj tamtego wątku.