GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odwołanie się od decyzji wydziałowej komisji rekrutacyjnej :]

05.08.2005
17:08
[1]

Loczek [ Senator ]

Odwołanie się od decyzji wydziałowej komisji rekrutacyjnej :]

Witam...


Mam prośbę. Czy ktoś z was odwoływał sie kiedyś od decyzji wydziałowej komisji rekrutacyjnej?

Jesli tak to czy moglibyście podać jakieś przykłady uzasadnienia takiego odwołania?


z gory dzieki

pozdrawiam

05.08.2005
17:11
[2]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

A dlaczego Ty chcesz się odwoływać? Miałeś prawie wymaganą liczbę punktów czy coś innego?

05.08.2005
17:14
[3]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Moj kolega sie odwolywal, bo nie zaliczono mu punktow za konkursy taneczne. Oczywiscie mial racje i sprawe zalatwij u dyrektory, bo panie z komisji sa niedoinformowane =]. Chodzi tam gdzie chcial chodzic

05.08.2005
17:19
[4]

Loczek [ Senator ]

sparrhawk: dokladnie (brakuje paru, nie wiem ilu dokladnie, punktow)... z tym ze nie ja tylko znajoma, ja teraz jestem (tzn. bede za miesiac) w maturalnej

05.08.2005
17:22
[5]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

To jeśli nie ma ona sytuacji, jak wyżej napisał Hopkins - możliwość jakichś niedoliczonych rzeczy, czy coś, to standardowo pisze się o ponowne przeliczenie punktów. Nie wiem, o jaki wydział chodzi, ale generalnie wielkich sukcesów bym się niestety nie spodziewał. Na przykład na SGH rocznie pozytywnie rozpatrują pozytywnie 1-2 odwołania.

05.08.2005
17:22
[6]

Logadin [ People Can Fly ]

Loczek - opisywałem całą sprawę w jendym z wątków na forum.
Jakby ta koleżanka chciała pełneijsze info niech się zgłosi najwyżej na GG albo poszukaj tamtego wątku.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.