GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Czy mozna otworzyc napisy do filmu w RealPlayer ???

05.08.2005
16:36
[1]

robal [ Pretorianin ]

Czy mozna otworzyc napisy do filmu w RealPlayer ???

Czesc

Pytanie jak powyzej. Jezeli mam film z napisami to po odpaleniu go moge jakos wlaczyc napisy ???


Pozdrawiam

05.08.2005
16:58
[2]

Logadin [ People Can Fly ]

Można - ja do tego celu używam Real Alternative przy odpalaniu i oglądaniu *.rm

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.