GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Witam wszystkich X filów!!!

05.08.2005
16:19
smile
[1]

Misteri Jedi [ Junior ]

Witam wszystkich X filów!!!

hejka jestem tu nowa i jeszcze nikogo nie znam...Archiwum X oglądam od roku, narazie tylko widziałam 5 i 8 (obecnie) sezon... Jednak bardzo lubie go oglądać, choć przeważnie w nocy. Rodzinka czasem sie wściekała, że po nocy ryję się ze śmiechu, ale już mi wybaczyli... Jeśli mogę sie wkręcić w wasze szanowne towarzystwo to z wielkoą chęcią bo założyłam z kolezanką fanklub serialu i przydałyby się jakieś informacje.... Pozdrawiam!!!

05.08.2005
16:21
smile
[2]

Father Michael [ Padre ]

Zapraszam w imieniu Cody: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=4062515&N=1
I witam na forum ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.