GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: Sezon ogórkowy - Ogłoszenie o prace NASA

05.08.2005
14:07
[1]

Hanoverek [ Generaďż˝ ]

Forum CM: Sezon ogórkowy - Ogłoszenie o prace NASA

ale zaraz padne ! Znalazlem zaj... ogloszenia w wyborczej! cytuje "W imieniu agencji kosmicznych USA (Nasa,europy ESA.Francji CNES,Kanady CSA,firma Medes poszukuje - kobiet w wieku 25-40 lat ,mowiacych po angielsku lub francusku o dobryn stanie zdrowia w celu przeprowadzenia badan dotyczacych dlugotrwalego leżenia w okresie od wrzesnia do grudnia 2005 za badania trwajace 100 dni ochotniczki otrzymaja w wysokosci 15,200 Euro platne w ratach

Kurcze tez bym sobie poleżał w kosmosie za 15000 tys euro ;)

Zgloszenia i pytania :
telefon:00 33 5 62 17 49 50
strona internetowa : www.medes.fr/ltbrw

05.08.2005
14:11
smile
[2]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

A nie ma czegoś dla facetów ??
ciekawe ile kosztuje operacja zmiany płci ?

05.08.2005
14:22
smile
[3]

el f [ RONIN-SARMATA ]

Można ich podać do sądu - nie można dyskryminować ze względu na płeć :-)

Swoją drogą też bym sobie poleżał... nie muszę nawet w kosmosie ;-)

05.08.2005
14:28
smile
[4]

GenLee [ Konsul ]

Kiedyś czytałem już artykuł o dwóch Polkach które brały udział w takim badaniu. Cały czas na łóżeczku- głowa poniżej poziomu nóg, nie wolno wstawać. Nasze rodaczki znosiły eksperyment bardzo dobrze, ale podobno były przypadki histerii, a nawet depresji u innych kobiet. Choć za 15 000 E to można wiele znieść (ja bym chyba nawet w karcerze posiedział :)))

05.08.2005
14:31
smile
[5]

-=Złośliwy_buraK=- [ Pretorianin ]

operacja i tak sie nie oplaca bo trzeba by ją przejsc dwa razy, najpierw zeby zmienic płeć na kobiete a potem wrócic do mężczyzny. Pewnie też koszta przekroczyły by zyski. Po drógie to już chyba za malo czasu zostało :/

Dyskryminacja :(

05.08.2005
15:21
smile
[6]

Pejotl [ Senator ]

Ale co to za atrakcja??? 60 000 zł za 1/3 roku leżenia i 2/3 roku rehabilitacji po tym eksperymencie (nie myślcie że to zostaje bez uszczerbku na zdrowiu) - nie opłaca się.

05.08.2005
16:03
smile
[7]

JOY [ Generaďż˝ ]

Panowie Panowie nie tak szybko nie pakujcie swoich żon jeszcze a gdzie tam jest napisane że w kosmosie te leżenie????? Czytajmy ze zrozumieniem :P

No i kobieta dobrze jakby znała FRANCUSKI i leżenie i to że eksperyment mają prowadzić faceci zaraz zaraz niech zatrudnią Rumunki.

05.08.2005
16:36
smile
[8]

Hanoverek [ Generaďż˝ ]

Joy - n akoncu tego zdania o lezeniu w kosmosie jest ;)
:P

05.08.2005
16:58
smile
[9]

ArtVolf [ Pretorianin ]

Jak dla mnie żadna atrakcja, nawet gdybym był kobietą... Leżenie w okresie przez 3 miesiące... To rzeczywiście może być bardzo szkodliwe dla zdrowia. Tu, panowie, wspólczuć trzeba takim ochotniczkom, a nie naśmiewać się... ;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.