GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GG - no i zaduże okna

05.08.2005
13:48
[1]

MGS_Saladin [ ]

GG - no i zaduże okna

da się coś z tymi oknami zrobić? okna są duże a można je tylko rozciągnąć by były większe ale o mniejszych to niepomyśleli :| , TLEN i AQQ mają ten sam problem a nawet ciut większy on jest

05.08.2005
14:17
smile
[2]

Aceofbase [ El Mariachi ]

que?

05.08.2005
14:37
smile
[3]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

MGS_Saladin --> o jakich oknach mówisz? U mnie wszystko da się pomniejszyć, powiększyć i rozciągnąć...

05.08.2005
15:00
smile
[4]

MGS_Saladin [ ]

no jak to u mnie da się tylko roziciągnąć zwęrzyć się już nieda :(

05.08.2005
15:01
[5]

MGS_Saladin [ ]

oj sorki w BMP chciałem załanczać :P

05.08.2005
15:11
[6]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Tzn. to co jest pokazałeś to jest maksymalne zwężenie. U mnie takie coś to też jest (taka sama wielkość) z tym, że mogę to jeszcze obniżyć.

05.08.2005
15:19
[7]

MGS_Saladin [ ]

no tak u mnie też da się zniżyć ale ja chce zwężyć :|

05.08.2005
15:22
smile
[8]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

MGS_Saladin --> no to znamy odpowiedź: nie da się. Widocznie jest tak dlatego, żeby było widać całą linijkę rozmowy i by łatwo się wszystko czytało.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.