MGS_Saladin [ ]
GG - no i zaduże okna
da się coś z tymi oknami zrobić? okna są duże a można je tylko rozciągnąć by były większe ale o mniejszych to niepomyśleli :| , TLEN i AQQ mają ten sam problem a nawet ciut większy on jest

Aceofbase [ El Mariachi ]
que?

Barthez x [ Generał b4rtez ]
MGS_Saladin --> o jakich oknach mówisz? U mnie wszystko da się pomniejszyć, powiększyć i rozciągnąć...

MGS_Saladin [ ]
no jak to u mnie da się tylko roziciągnąć zwęrzyć się już nieda :(
MGS_Saladin [ ]
oj sorki w BMP chciałem załanczać :P
Barthez x [ Generał b4rtez ]
Tzn. to co jest pokazałeś to jest maksymalne zwężenie. U mnie takie coś to też jest (taka sama wielkość) z tym, że mogę to jeszcze obniżyć.
MGS_Saladin [ ]
no tak u mnie też da się zniżyć ale ja chce zwężyć :|

Barthez x [ Generał b4rtez ]
MGS_Saladin --> no to znamy odpowiedź: nie da się. Widocznie jest tak dlatego, żeby było widać całą linijkę rozmowy i by łatwo się wszystko czytało.