GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Osiemnaste urodziny koleżanki...

05.08.2005
13:45
[1]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Osiemnaste urodziny koleżanki...

Siema. Potrzebuje jakis orginalny prezent dla kolezanki. Cos innego niz 18 roz czy jakies tam perfumy. Wpadlem na pomysl zeby kupic Ananasa i 18 lizakow. Powbijac te lizaczki w niego i wreczyc. Co wy na to?

05.08.2005
13:48
smile
[2]

p_e_p_s_i [ Legend ]

u mnie w klasie kumpela na 18. urodziny dostała wibrator. naprawdę :)

05.08.2005
13:50
smile
[3]

wibrator [hehehe] [ Pretorianin ]

e tam, to kiepski pomysl, ja mam lepszy ale na razie nie zdradze...

05.08.2005
14:06
smile
[4]

Łyczek [ The King of Football ]

ja proponuje zamówić Chippendales'ów i żeby jej potańczyli

05.08.2005
14:08
smile
[5]

TeadyBeeR [ Legend ]

Kupcie jej taka koszulke :D

05.08.2005
14:16
smile
[6]

p_e_p_s_i [ Legend ]

Wibrator ---> lol, jakby co, to no offence :D

05.08.2005
14:27
smile
[7]

Kam-El [ Generation X ]

.... kup jej 18 kilo truskawek :D:D ...


... a tak na serio moze coś z blachy np łańcyszki i te inne co sie swiecą :>....

05.08.2005
14:30
smile
[8]

Speedman18 [ Juventus ]

Kup jej bielizne - jest taka tradycja ze jubilatka musi sie pokazac w prezencie - a widok kobiety w bieliznie to najpiekniejszy widok na swiecie :)

05.08.2005
14:30
[9]

Attyla [ Legend ]

koleżanka czy coś więcej niż koleżanka?

05.08.2005
14:41
[10]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

TeadyBeeR --> uuu...mocne ;-)
Kup jej jakiegoś duuużego micha (czyt. maskotkę) - na pewno się spodoba :-)

05.08.2005
14:53
[11]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Attyla ---> Tylko koleżanka. Jesli chodzi o łańcuszki czy cos w tym rodzaju to odpada.Nie lubi w tym chodzic,a bielizne ma dostac od chlopaka.

05.08.2005
15:02
[12]

qweks [ The Believer ]

Jakby to byl koles to 2,5 litra bolsa ale ze babeczka to problem chyba "najrozsadniejszym" wyjsciem bylby jakis porcelanowy ew normalny wibrator.

05.08.2005
15:26
[13]

Attyla [ Legend ]

Maciusek - jeśli tak się tym przejmujesz, to musi zalazła ci za skórę:D Chcesz ją udobruchać czy posiąść? W każdym razie jeżeli masz dziewczynę, to nie zdradzaj się przed nią z tymi dylematami.

A jeżeli nie jest to żaden z celów wyżej opisanych to preznt niegra większej roli. Chyba, że się chcesz wygłupić albo wręcz przeciwnie. Jeżeli chcesz jej zrobić żart, to kup jej test ciążowy albo komplet tamponów włożony do pudełka po czekoladkach. Ona nie będzie szczęśliwa, ale pozostali będą mieli ubaw po pachy. Jeżeli chcesz wyjść na nad wiek poważnego i dojżałego (pytanie, czy obdarowując osobę A chcesz zrobić wrażenie na osobie A czy osobie B), to w pierwszym przypadku kup jej (i sobie oczywiście) bilet do teatru na coś dobrego a potem (albo przedtem) weź do dobrej knajpki na kolację przy świecach. W drugim przypadku dowiedz się, na jakie studia toto się wybiera, kup jakąś książkę, której przeczytanie pomoże jej zdać egzamin i wręcz z odpowiednim komentarzem (broń Boże wesołym - raczej formalnie mądrym).

05.08.2005
15:56
smile
[14]

gladius [ Óglaigh na hÉireann ]

Attyla - skąd założenie, że wybiera się na studia??

05.08.2005
16:02
[15]

Attyla [ Legend ]

No - ma 18stkę przecie?

05.08.2005
16:03
smile
[16]

@$D@F [ Generaďż˝ ]

gladius - jesli ma 18 lat to najprawdopodobniej chodzi do 2 klasy sredniej, bedzie zdawac mature i ksiazka moze sie jej przedac

apropo prezentu
VVVVVVVVVVVVVV

05.08.2005
16:40
smile
[17]

cioruss [ oko cyklopa ]

jako prezent proponuje cienka zamszową smycz i obroze. jeslli panna jest bystra to odwiedzi Cie w tydzien pozniej. jesli nie - no coz, kupi sobie pieska..

06.08.2005
10:20
[18]

MaCiUsEk [ Konsul ]

Widze ze tylko Attyla okazala sie powazna osoba. Dzieki za pomysly :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.