hopkins [ Wieczny Optymista ]
Fallout Kłopot
Mam windowsa XP i gra sie strasznie tnie. Mysle, ze moze to byc spowodowane zle skonfigurowanym dzwiekiem, bo piski straszne. Moze mi ktos powiedziec co to moze byc i jak skonfigurowac karte dzwiekowa zintegrowana na plycie Epox8RDA3+??
Yo5H [ spammajster ]
a jak zupelnie wylaczysz dzwiek w grze to chula?
hopkins [ Wieczny Optymista ]
tak, chodzi plynnie. Autodetect nie wykrywa karty =<
Lechiander [ Wardancer ]
Zainstaluj ją ponownie. Wpierw usuń.
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Lechiander to pomoze w klopotach z samym dzwiekiem?
Lechiander [ Wardancer ]
Nie wiem, bo mogło coś Ci paść na płycie. W innych rzeczach wszystko gra i dobrze buczy? :-)
Usuń samą kartę, jak się da. Nie zaszkodzi.
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Zrobilem inaczej. Skopiowalem instalacje na dysk i uruchomilem autoruna w trybie zgodnosci z Win95. Zainstalowalo sie. Narazie chodzilo dobrze, ale wyskoczyl jakis blad krytyczny w demie. Zobacze, moze to przypadek =P
hopkins [ Wieczny Optymista ]
Cholera, podczas kwestii o Hitlerze sie gra zacina =<