GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fallout Kłopot

05.08.2005
13:35
[1]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Fallout Kłopot

Mam windowsa XP i gra sie strasznie tnie. Mysle, ze moze to byc spowodowane zle skonfigurowanym dzwiekiem, bo piski straszne. Moze mi ktos powiedziec co to moze byc i jak skonfigurowac karte dzwiekowa zintegrowana na plycie Epox8RDA3+??

05.08.2005
13:42
[2]

Yo5H [ spammajster ]

a jak zupelnie wylaczysz dzwiek w grze to chula?

05.08.2005
13:43
[3]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

tak, chodzi plynnie. Autodetect nie wykrywa karty =<

05.08.2005
13:44
[4]

Lechiander [ Wardancer ]

Zainstaluj ją ponownie. Wpierw usuń.

05.08.2005
13:47
[5]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Lechiander to pomoze w klopotach z samym dzwiekiem?

05.08.2005
13:59
[6]

Lechiander [ Wardancer ]

Nie wiem, bo mogło coś Ci paść na płycie. W innych rzeczach wszystko gra i dobrze buczy? :-)
Usuń samą kartę, jak się da. Nie zaszkodzi.

05.08.2005
14:06
[7]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Zrobilem inaczej. Skopiowalem instalacje na dysk i uruchomilem autoruna w trybie zgodnosci z Win95. Zainstalowalo sie. Narazie chodzilo dobrze, ale wyskoczyl jakis blad krytyczny w demie. Zobacze, moze to przypadek =P

05.08.2005
14:09
[8]

hopkins [ Wieczny Optymista ]

Cholera, podczas kwestii o Hitlerze sie gra zacina =<

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.