GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Pytanie o ProtoWall'a

05.08.2005
13:31
smile
[1]

Victor Sopot [ Konsul ]

Pytanie o ProtoWall'a

Chodzi o to że w polu "Activity" nie nalicza "grantet packets" i "blocked packets".A program chodzi już od trzech godzin,śmigam po necie i mam włączonego BitCometa.

05.08.2005
13:53
smile
[2]

MGS_Saladin [ ]

a tam jest haczyk niepowinien być on zaznaczony (tylko strzelam)

05.08.2005
15:46
[3]

Victor Sopot [ Konsul ]

To nie są żadne haczyki.Klikam na to ,ale nic nie daje

05.08.2005
18:08
[4]

Victor Sopot [ Konsul ]

UP

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.