GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Prosba o nazwe utworu i wykonawcy... // Not Another Teen Movie

05.08.2005
12:49
[1]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Prosba o nazwe utworu i wykonawcy... // Not Another Teen Movie

Ostatnio obejrzalem sobie "Not Another Movie" i spodobal mi sie jeden z utworkow. Muzyka zalacza sie przy scence z Jaime Pressly (na zdjeciu widac ten fragment filmu). >>>
Pytam, bo na oficjalnym soundtracku tej muzy NIE MA. Zna moze ktos ten utwor?

05.08.2005
12:51
[2]

.:[upiordliwy]:. [ Ball tongue ]

Kurde Stranger - jakbyś zapytał pare dni wcześniej bo właśnie go z kompa wywaliłem;] btw. Świetny film;p Zwłaszcza scena jak gonią do samolotu;D

05.08.2005
12:53
[3]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Może to któryś z tych w linku. Tam są nie tylko te z oficjalnego soundtracka.

05.08.2005
12:55
smile
[4]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

sparrhawk --> No prawdopodobnie tak, tyle ze zanim zaczne przekopywac w poszukiwaniu darmowych probek kazdego z tych utworow, moze ktos mnie wyreczy i poda gotowa nazwe. :]

05.08.2005
12:58
[5]

sparrhawk [ Mówca Umarłych ]

Myślałem, że może któryś tytuł Ci coś powie. Zawsze to jakieś ograniczenie liczby utworów. :) Ja filmu nie widziałem, więc nie mam pojęcia który to. Aha, one są zazwyczaj na tej stronie ułożone w kolejności pojawiania się w filmie.

05.08.2005
13:01
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

sparrhawk --> Wiesz... powiedzialby mi gdyby ta piosenka miala jakies slowa... ;) W kazdym razie dzieki za ta druga podpowiedz... jezeli faktycznie piosenki sa w taki sposob ulozone, to powinienem ja dosc szybko odnalezc.

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-05 12:56:25]

05.08.2005
13:37
[7]

Torn [ easter ]

Stranger - sprawdziłem ten moment, ale nie mam pojęcia co to jest - po sprawdzeniu imdb i tak popatrzeniu na tytułu - strzelam w to Yoo Hoo ;)

05.08.2005
13:41
smile
[8]

legrooch [ Legend ]

WOW! To w tej głupocie było aż tyle kawałków DM?

05.08.2005
14:07
[9]

elemeledudek [ Generaďż˝ ]

Eh, myslałem że ci pomoge, ale to przy wejściu tej drugiej (złej) laski leciał Manson. Tu ci niestety nie pomogę.

05.08.2005
15:04
smile
[10]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

Juz wiem co to jest... jakby ktos byl zainteresowany Yoo Hoo - Imperial Teen

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.