zylla [ Pretorianin ]
Rejestrato dźwięku
Siema mam pytanko znacie może taki program który nagrywał by rozmowy prowadzone między mną a drugą osobą
kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]
a jakim komuniaktorem sie poslugujesz??:D gg? tlen? skype?
zylla [ Pretorianin ]
Skype
Psycho_Mantis [ MGS Fan ]
zylla ---> Creative dołączał kiedys do swojego softu "Creative Recorder", który miał opcję "What you hear". Jeśli masz kartę SoundBlaster polecam ten program :D
zylla [ Pretorianin ]
no a jakiś który moge z net ściągnąć
zylla [ Pretorianin ]
up
Qbaa [ Senator ]
messer
poeksperymentuj trochę, może nim się uda. spróbować warto :)