GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Rejestrato dźwięku

05.08.2005
12:33
[1]

zylla [ Pretorianin ]

Rejestrato dźwięku

Siema mam pytanko znacie może taki program który nagrywał by rozmowy prowadzone między mną a drugą osobą

05.08.2005
12:34
[2]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

a jakim komuniaktorem sie poslugujesz??:D gg? tlen? skype?

05.08.2005
12:39
[3]

zylla [ Pretorianin ]

Skype

05.08.2005
12:49
[4]

Psycho_Mantis [ MGS Fan ]

zylla ---> Creative dołączał kiedys do swojego softu "Creative Recorder", który miał opcję "What you hear". Jeśli masz kartę SoundBlaster polecam ten program :D

05.08.2005
18:49
[5]

zylla [ Pretorianin ]

no a jakiś który moge z net ściągnąć

05.08.2005
22:04
[6]

zylla [ Pretorianin ]

up

07.08.2005
04:16
[7]

Qbaa [ Senator ]

messer
poeksperymentuj trochę, może nim się uda. spróbować warto :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.