GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ivan i Delfin dla Leppera

05.08.2005
12:04
smile
[1]

...NathaN... [ The Godfather ]

Ivan i Delfin dla Leppera

Ivan i Delfin to kolejny z zespołów, który postanowił wesprzeć kampanię wyborczą Samoobrony. Wcześniej zgodziły się na to grupy Ich Troje i Trubadurzy.

Samoobrona zainauguruje swoją kampanię wyborczą do parlamentu 12 sierpnia wielkim wyborczym show, podczas którego wystąpi m.in. zespół Ich Troje. Grupa dowodzona przez Michała Wiśniewskiego zaśpiewa premierową, specjalnie skomponowaną na tę okazję piosenkę - zapowiedział w czwartek w Szczecinie przewodniczący Samoobrony. "Wzruszycie się do łez tymi słowami" - powiedział dziennikarzom Lepper.

Dodał, że kampanię wyborczą partii będą także wspomagać Trubadurzy, Iwan i Delfin oraz "najsilniejszy człowiek świata" Mariusz Pudzianowski. "Chcemy pokazać, że jesteśmy silni" - podkreślił.


Jaka partia, takie wsparcie - buehehhe. A Pudzian tez sie strasznie wygłupi jeśli to jest prawda.

05.08.2005
12:05
[2]

Dagger [ Legend ]

Pośmiejemy się jak Samoobrona dostanie 20% głosów w wyborach

05.08.2005
12:08
[3]

pecet007 [ INSERT COIN ]

taaak, tegoroczne wybory przypominają coraz bardziej koncert życzeń...

05.08.2005
12:08
smile
[4]

soze [ sick off it all ]

........"A Pudzian tez sie strasznie wygłupi jeśli to jest prawda..."

niby dlaczego?... jest ze wsi.. zegar tyka ostatni dzwonek aby zarobic jakies konkretne pieniadze:))

05.08.2005
12:09
smile
[5]

Maff [ Generaďż˝ ]

wlasnie.
mi zajebscie nie jest do smiechu. lepper dokladnie wie co robi. ich3, pudzianowski, i inni maja dokladnie ten sam target co samoobrona.

05.08.2005
12:11
[6]

piokos [ 5iN ]

jaka partia, taki repertuar.

p.s. zawsze sądziłem , że Pudzianowski ma siano w głowie

05.08.2005
12:35
[7]

VinEze [ Hasta la victoria siempre! ]

wszyscy politycy chcą na siłę zrobić dobrze wyborcom (przed wyborami, potem ich mają gdzieś), programy są niezrozumiałe - na muzykę prościej głosować

05.08.2005
12:38
smile
[8]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

A SDPL wsparł Mezo swoim kawałkiem "Ważne"... To chyba lepsze podejście do tematu ;-)

05.08.2005
12:39
[9]

kasztaneczuszek [ mały kasztanek ]

no to bedzie zajebista kampania wyborcza :D

05.08.2005
12:39
[10]

eJay [ Gladiator ]

Przeciez Samoobrona chce trafic do ludzi biednych i malo rozgarnietych w kwestii polityki. Dla nich Andrzej to Bóg, ktory przyniesie dobrobyt polskiej wsi. W miastach niepodwazalnie rzadzi Kaczynski z Cimoszewiczem.

05.08.2005
12:50
[11]

Maff [ Generaďż˝ ]

eJay --> ludzie ze wsi juz sie poznali na Lepperze. grzmial jak to bedzie tragicznie po wejsciu do UE a jest odwrotnie. teraz uderza w inny elektorat.

05.08.2005
12:54
smile
[12]

Anoneem [ Melodramatic Fool ]

Ciekawe czy pisuarki fundnęły by sobie wówczas koalicyjkę z S(z)am(b)oobroną zamiast męczyć się z tymi "lyberałami" z PO... Mam wrażenie że stać ich na to...

05.08.2005
12:58
[13]

Dagger [ Legend ]

==>Anoneem
Ja od dawna mam takie wrażenie.
Ewentualnie PiS-LPR-Samoobrona :)

05.08.2005
13:04
smile
[14]

eJay [ Gladiator ]

Tjaaa, Giertych na premiera:D

05.08.2005
13:34
smile
[15]

garfield_junior [ Generaďż˝ ]

Maff ---> wystarczy sobie przypomnieć kampanie referendalną ws. wejścia Polski do UE. Samoobrona była oczywiście na nie, a jej koronny argument wykorzystywany w spotach telewizyjnych, to że po wejściu do UE cena chelba podskoczy do 6,50 zł xD

05.08.2005
13:44
smile
[16]

gad1980 [ Pretorianin ]

jak tak dalej pojdzie to trzeba bedzie spie... lac.
dla ludzi uczciwych nie bedzie miejsca w Polsce niedlugo.

ps. ostatni gasi swiatlo :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.