GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

jak skompresowac obraz plyty do formatu ISO?

05.08.2005
12:03
[1]

armia [ Pretorianin ]

jak skompresowac obraz plyty do formatu ISO?

jak albo za pomoca jakiego programu skompresowac zawartosc plyty do formatu ISO?

05.08.2005
12:12
[2]

armia [ Pretorianin ]

nikt nie wie??

05.08.2005
13:29
[3]

MGS_Saladin [ ]

winiso

05.08.2005
13:42
[4]

And [ Chor��y ]

clonecd - programik do przegrywania plyt, ewentualnie zrzucania obrazu na dysk. O ile mnie pamiec nie myli to zapisuje on go w formacie .bin, deamon ie ma z nim zadnych problemow

05.08.2005
13:53
smile
[5]

Mobii [ Mobbing ]

MagicISO

dziala bardzo ladnie :)

05.08.2005
14:23
[6]

winner [ Generaďż˝ ]

UltraISO

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.