GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Zagadka...nawet ciekawa, jak bylo to sorry :)

05.08.2005
00:52
smile
[1]

snopek9 [ Legend ]

Zagadka...nawet ciekawa, jak bylo to sorry :)

Jezeli ktos zna odpowiedz ( znał ja juz wczesniej), lub poszuka ja w necie i umiesci rozwiazanie tu, to niech pamieta, ze psuje zabawe innym...

To jest dla osob ktore tego nie znaja ;)


Pytanie : Kto hoduje rybki ?

Norweg zamieszkuje pierwszy dom
Anglik mieszka w czerwonym domu
Zielony dom znajduje się po lewej stronie domu białego
Duńczyk pija herbatkę
Palacz Rothmansów mieszka obok hodowcy kotów
Mieszkaniec żółtego domu pali Dunhille
Niemiec pali Marlboro
Mieszkaniec środkowego domu pija mleko
Palacz Rothmansów ma sąsiada, który pija wodę
Palacz Pall Malli hoduje ptaki
Szwed hoduje psy
Norweg mieszka obok niebieskiego domu
Hodowca koni mieszka obok żółtego domu
Palacz Philip Morris pija piwo
W zielonym domu pija się kawę

05.08.2005
00:53
[2]

Yo5H [ spammajster ]

Jezus Maria snopek to bylo juz sto razy ;p

05.08.2005
00:55
[3]

snopek9 [ Legend ]

Skad mam to wiedziec...znajdz link :)

05.08.2005
00:56
[4]

kurtt [ metal up your ass ]

I wszyscy wiedzą, że to nie jest zagadka do rozwiązywania na kartce tylko w myślach.

05.08.2005
00:57
smile
[5]

Yo5H [ spammajster ]

A tak w ogole to ja wymyslilen Einstein i tylko 2% ludnosci zamieszkujacej swiat potrafi ja rozwiazowac

05.08.2005
00:57
[6]

snopek9 [ Legend ]

a tak w ogole to nie macie linku do tej zagadki na GOL-u...

czy co 6 miesiecy ta zagadka nie moze zawitac na tym forum?? czy to jakas zbrodnia?
lub co 3 chocby :)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-05 00:57:52]

05.08.2005
01:00
[7]

bone_man [ Powered by ATI ]

https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3307878
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3602917

05.08.2005
01:06
smile
[8]

Yo5H [ spammajster ]

snopek =P

05.08.2005
09:28
[9]

Dorotkadk [ Konsul ]

bylo :-/

05.08.2005
10:03
smile
[10]

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]

no i kto je hoduje?

05.08.2005
10:06
smile
[11]

Regis [ ]

Aaaaaaaaaaaaaa!!! Ile jeszcze ?!

05.08.2005
10:07
[12]

piokos [ 5iN ]

węgier

05.08.2005
19:32
[13]

golmann [ ogame ]

było już to ale nie mam linku

05.08.2005
19:35
[14]

aliment [ KoTOR fan ]

Ale stare:P Bylo calkiem niedawno.. wybitnie niedawno... kilka dni temu... doslownie przed chwila

05.08.2005
19:37
smile
[15]

snopek9 [ Legend ]

Super...tylko po co kolejny post do tego watku??

05.08.2005
19:39
smile
[16]

stanson_ [ Manieczki ]

snopek9 --> nawet jakby to było ostatnio 3 lata temu to i tak by sie znalazł jakiś mózg, który by Ci to wypomniał, "że już byyyyło" :-) Ja juz przywykłem :-)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.