
snopek9 [ Legend ]
Zagadka...nawet ciekawa, jak bylo to sorry :)
Jezeli ktos zna odpowiedz ( znał ja juz wczesniej), lub poszuka ja w necie i umiesci rozwiazanie tu, to niech pamieta, ze psuje zabawe innym...
To jest dla osob ktore tego nie znaja ;)
Pytanie : Kto hoduje rybki ?
Norweg zamieszkuje pierwszy dom
Anglik mieszka w czerwonym domu
Zielony dom znajduje się po lewej stronie domu białego
Duńczyk pija herbatkę
Palacz Rothmansów mieszka obok hodowcy kotów
Mieszkaniec żółtego domu pali Dunhille
Niemiec pali Marlboro
Mieszkaniec środkowego domu pija mleko
Palacz Rothmansów ma sąsiada, który pija wodę
Palacz Pall Malli hoduje ptaki
Szwed hoduje psy
Norweg mieszka obok niebieskiego domu
Hodowca koni mieszka obok żółtego domu
Palacz Philip Morris pija piwo
W zielonym domu pija się kawę
Yo5H [ spammajster ]
Jezus Maria snopek to bylo juz sto razy ;p
snopek9 [ Legend ]
Skad mam to wiedziec...znajdz link :)
kurtt [ metal up your ass ]
I wszyscy wiedzą, że to nie jest zagadka do rozwiązywania na kartce tylko w myślach.

Yo5H [ spammajster ]
A tak w ogole to ja wymyslilen Einstein i tylko 2% ludnosci zamieszkujacej swiat potrafi ja rozwiazowac
snopek9 [ Legend ]
a tak w ogole to nie macie linku do tej zagadki na GOL-u...
czy co 6 miesiecy ta zagadka nie moze zawitac na tym forum?? czy to jakas zbrodnia?
lub co 3 chocby :)
Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-05 00:57:52]
bone_man [ Powered by ATI ]
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3307878
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=3602917

Yo5H [ spammajster ]
snopek =P
Dorotkadk [ Konsul ]
bylo :-/

.:[ Kocioł ]:. [ Generaďż˝ ]
no i kto je hoduje?

Regis [ ]
Aaaaaaaaaaaaaa!!! Ile jeszcze ?!
piokos [ 5iN ]
węgier
golmann [ ogame ]
było już to ale nie mam linku
aliment [ KoTOR fan ]
Ale stare:P Bylo calkiem niedawno.. wybitnie niedawno... kilka dni temu... doslownie przed chwila

snopek9 [ Legend ]
Super...tylko po co kolejny post do tego watku??

stanson_ [ Manieczki ]
snopek9 --> nawet jakby to było ostatnio 3 lata temu to i tak by sie znalazł jakiś mózg, który by Ci to wypomniał, "że już byyyyło" :-) Ja juz przywykłem :-)