GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Komary - Antykomarowe programy na PC wytwarzajace dzwieki o odpowiedniej...

05.08.2005
00:48
[1]

SPMKSJ [ Konsul ]

Komary - Antykomarowe programy na PC wytwarzajace dzwieki o odpowiedniej...

Zalozylem ten watek, aby sie zapytac czy ktos z forumowiczow skutecznie odstrasza komary dzwiekiem z glosnikow PC. Ja sciagnalem program "Anti-Mosquito" uruchomilem i nic. Komar ktory siedzial sobie po drugiej stronie pokoju ani drgnal :-)
Podejzewam ze glosniki nie potrafia wytwarzac dzwieku o takiej czestotliwosci.
Moje glosniki to Creative SW320
karta dzwiekowa Sound Blaster live 5.1

05.08.2005
00:54
[2]

N2 [ negroz ]

Ja mam programik java na komórkę do odstraszania komarów/owadów. Dizała? raczej nie... czytałem tez o tym wiele i pisali specjaliści, że to jest tylko kicz. Nie ma takiego czegos jak odstraszanie komarów dźwiękiem ze zwykłych głosników czy tez tym bardziej z głosniczków z telefonu komórkowego. Niektórzy twietrdzili, ze te dźwięki przyciągały owady :D

05.08.2005
00:57
[3]

SPMKSJ [ Konsul ]

Tak tez wlasnie podejzewam, ze zwyklych glosnikow takiego dzwieku sie nie da wydobyc :-)
Kto wie moze sam program jest dobry ,tylko glosniki zle.

05.08.2005
01:27
smile
[4]

©®© [ Konsul ]

To działa, ale tylko pod warunkiem ze masz system nagłosnienia 7.1 dolby surround pro logic 5 thx stereo super bass bost ultra z wyjebanym w kosmos wielkim subwoferem. Inny zestaw na komary nie działa :))) Komar tez meloman :P

05.08.2005
01:30
[5]

pgnBart [ Chor��y ]

Ja puszczam Mandaryne i nie latają - proste :P

05.08.2005
01:34
smile
[6]

Stranger [Gry-OnLine] [ Dead Man Walking ]

N2 --> A probowales zblizyc komorke do komara? Moze dostanie raka i padnie ;P :>

05.08.2005
07:12
smile
[7]

Hellmaker [ Nadputkownik Bimbrojadek ]

Potrzebna jest maść na komary.
Trzeba złapać komara, nasmarować mu "plecki" maścią i po 5 minutach komar padnie trupem.






Wiem, wiem. Jak już się go złapie, to mozna go rozgnieść. Ale maść też jest skuteczna.

:)

Wypowiedź została zmodyfikowana przez jej autora [2005-08-05 07:07:49]

05.08.2005
09:23
[8]

Regis [ ]

Hellmaker --> Sadysta :P

Ja kiedys lapalem muchy pod nakretke sprayu na muchy i lekko ja podnosilem, po czym psikalem tam sprayem - do dzis mam wyrzuty sumienia ;)

05.08.2005
09:30
smile
[9]

piokos [ 5iN ]

i kto tu jest sadystą

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.