GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nagranie od 1 do 100

05.08.2005
00:19
[1]

pioo7 [ Konsul ]

Nagranie od 1 do 100

Witam!
Czy nie posiada przypadkiem ktoś z Was nagrania (mp3 lub wav) z w miare wyraźnym i w miare ładnym głosem czytającym kolejno liczby od 1 do 100. Każda liczba - osobny plik (czyli 100 plików :D). Potrzebuję do pewnego programu... z góry dzięki! Pozdrawiam!

05.08.2005
00:21
smile
[2]

piokos [ 5iN ]

a nie możesz sam sobie nagrać?

05.08.2005
00:31
[3]

GSi [ Pretorianin ]

Może nie ma ładnego głosu:P

Był taki dobry syntezator mowy na stronie internetowej, nie pamietam adresu:P

05.08.2005
00:42
[4]

hubs [ Stand UP Speak UP ]

ja ci moge powiedzec te 100 liczb :D

05.08.2005
01:12
smile
[5]

Mobii [ Mobbing ]

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100

prosze bardzo :P hehe, teraz sobie przeczytaj i bedziesz mial :>:>:>

05.08.2005
01:17
[6]

Yo5H [ spammajster ]

wygoogluj sobie syntezator Scansoft Agata (RealSpeak) - na pewno pomoze ;]

05.08.2005
01:30
[7]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

rewelacja ta AGATA:) myslalem ze sie posram ze smiechu jak zaczalem z kolega sobie nawzajem rozne niemile teksty pisac:D

05.08.2005
01:35
[8]

N2 [ negroz ]

Agata jest kipeska, spróbuj nowego syntezatora Jacke, głos jest o niebo lepszy (22hz).

05.08.2005
01:43
[9]

N2 [ negroz ]

przekręciłem literki Jacek ma być

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.