
anksma1 [ BloodRayne ]
problemy internautów
Jak tak patrze jakie ludzie czasem tu wymyślają durne wątki,to az sie chce śmiać.W takim razie czemu i ja mam takie nie napisać.Oto przedstawiam problemy z jakimi borykają sie nastolatki,oraz mądre odpowiedzi internautów ;-))
pierwszy pt:
anksma1 [ BloodRayne ]
drugi -lesbijka

anksma1 [ BloodRayne ]
trzeci -straszny pejcz
może wy pomożecie biednym dziewczynkom ;-))i im coś doradzicie ;-))
anksma1 [ BloodRayne ]
zapomnialam dodac teks

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]
powiem jesdno . ROTFL

merkav [ Aguś ]
Kaszanka lepsza :)

_nyx_ [ Generaďż˝ ]
proponuje obczaic również forum filipinki x_X

pao13(grecja) [ Call me Perzot ]
no co powiedziec sa dziwni ludzie na swiecie....
Saluteer [ Generaďż˝ ]
"zagnij na dwa razy i do dzioba"
no lol, tarzam sie po podlodze

pauleta [ Konsul ]
oo kur** 11 lat i juz wspolzyje z chlopakiem :|
czesto sie zdarzaja takie podobne watki do tych 3 na forum dziewczyny i bravo <lol2>

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

pauleta [ Konsul ]
Wodzu --> rotfl

anksma1 [ BloodRayne ]
nie wiem czy te teksty są na serio czy nie,ale jeśli tak to dziwie sie ze ludzie piszą o takich problemach.A w tym trzecim tekscie zauwazylam ze klientka pisze co ma 11 lat i od 2 lat ma chlopaka i od miesiaca z nim wspołzyje.To chyba jakis żart??w tym wieku??
Saluteer [ Generaďż˝ ]
anksma1 ---> mam takie same zdanie na ten temat.
WODZU ---> kiepskie.
Soll [ Protagonista ]
A ile w tym prawdy? Wydaje mi się że to dowodzi jedynie faktu że internauci, w głównej mierze polskie społeczeństwo mają specyficzne poczucie humoru.

anksma1 [ BloodRayne ]
W_O_D_Z_U niezłe,ale ludzie potrafia pomóc.Kobieta ma problem a ci jej tak doradzają,ale placuch to jej chyba najlepiej doradził;-))niunia_martusia tez niczego sobie jest.

Him [ Konsul ]
ale ludzie mają pomysły,LOL

Tomus665 [ Senator ]
Przeczytajcie sobie to

dave_iserlohn [ hola 6108 ]
nie wiedzialem ze w tych mlodziezowych czasopismach sa takie teamty poruszane. Nie wiem czy sie smiac czy plakac
zjaebiste

Macu [ Santiago Bernabeu ]
fake
golmann [ ogame ]
też mają problemy dave_iserlohn-płakać
tomekcz [ Polska ]
"Mam 11 lat... Od miesiąca współżyjemy ze sobą...
Chyba z tą dziewczyną jest coś nie tak, jeżeli w wieku 11 lat sie pieprzy.

Masterful [ Pretorianin ]
ale z was bystrzaki, to są prowokacje... takie same jak czasami powstawają na GOL-u

N2 [ negroz ]

plastuss [ Centurion ]
co tu dużo pisac ,po prostu LOL

Barthez x [ Generał b4rtez ]
Dobre to wszystko :-D Ahh..te dziewczyny...:-D