GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problemy internautów

04.08.2005
22:30
smile
[1]

anksma1 [ BloodRayne ]

problemy internautów

Jak tak patrze jakie ludzie czasem tu wymyślają durne wątki,to az sie chce śmiać.W takim razie czemu i ja mam takie nie napisać.Oto przedstawiam problemy z jakimi borykają sie nastolatki,oraz mądre odpowiedzi internautów ;-))
pierwszy pt:

04.08.2005
22:31
[2]

anksma1 [ BloodRayne ]

drugi -lesbijka

04.08.2005
22:31
smile
[3]

anksma1 [ BloodRayne ]

trzeci -straszny pejcz

może wy pomożecie biednym dziewczynkom ;-))i im coś doradzicie ;-))

04.08.2005
22:32
[4]

anksma1 [ BloodRayne ]

zapomnialam dodac teks

04.08.2005
22:32
smile
[5]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

powiem jesdno . ROTFL

04.08.2005
22:33
smile
[6]

merkav [ Aguś ]

Kaszanka lepsza :)

04.08.2005
22:33
smile
[7]

_nyx_ [ Generaďż˝ ]

proponuje obczaic również forum filipinki x_X

04.08.2005
22:37
smile
[8]

pao13(grecja) [ Call me Perzot ]

no co powiedziec sa dziwni ludzie na swiecie....

04.08.2005
22:37
[9]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

"zagnij na dwa razy i do dzioba"

no lol, tarzam sie po podlodze

04.08.2005
22:39
smile
[10]

pauleta [ Konsul ]

oo kur** 11 lat i juz wspolzyje z chlopakiem :|
czesto sie zdarzaja takie podobne watki do tych 3 na forum dziewczyny i bravo <lol2>

04.08.2005
22:39
smile
[11]

W_O_D_Z_U [ SpamMajster ]

04.08.2005
22:40
smile
[12]

pauleta [ Konsul ]

Wodzu --> rotfl

04.08.2005
22:41
smile
[13]

anksma1 [ BloodRayne ]

nie wiem czy te teksty są na serio czy nie,ale jeśli tak to dziwie sie ze ludzie piszą o takich problemach.A w tym trzecim tekscie zauwazylam ze klientka pisze co ma 11 lat i od 2 lat ma chlopaka i od miesiaca z nim wspołzyje.To chyba jakis żart??w tym wieku??

04.08.2005
22:43
[14]

Saluteer [ Generaďż˝ ]

anksma1 ---> mam takie same zdanie na ten temat.

WODZU ---> kiepskie.

04.08.2005
22:43
[15]

Soll [ Protagonista ]

A ile w tym prawdy? Wydaje mi się że to dowodzi jedynie faktu że internauci, w głównej mierze polskie społeczeństwo mają specyficzne poczucie humoru.

04.08.2005
22:43
smile
[16]

anksma1 [ BloodRayne ]

W_O_D_Z_U niezłe,ale ludzie potrafia pomóc.Kobieta ma problem a ci jej tak doradzają,ale placuch to jej chyba najlepiej doradził;-))niunia_martusia tez niczego sobie jest.

04.08.2005
23:04
smile
[17]

Him [ Konsul ]

ale ludzie mają pomysły,LOL

04.08.2005
23:04
smile
[18]

Tomus665 [ Senator ]

Przeczytajcie sobie to

04.08.2005
23:06
smile
[19]

dave_iserlohn [ hola 6108 ]

nie wiedzialem ze w tych mlodziezowych czasopismach sa takie teamty poruszane. Nie wiem czy sie smiac czy plakac
zjaebiste

04.08.2005
23:27
smile
[20]

Macu [ Santiago Bernabeu ]

fake

04.08.2005
23:35
[21]

golmann [ ogame ]

też mają problemy dave_iserlohn-płakać

04.08.2005
23:35
[22]

tomekcz [ Polska ]

"Mam 11 lat... Od miesiąca współżyjemy ze sobą...

Chyba z tą dziewczyną jest coś nie tak, jeżeli w wieku 11 lat sie pieprzy.

04.08.2005
23:39
smile
[23]

Masterful [ Pretorianin ]

ale z was bystrzaki, to są prowokacje... takie same jak czasami powstawają na GOL-u

05.08.2005
01:21
smile
[24]

N2 [ negroz ]

05.08.2005
12:07
smile
[25]

plastuss [ Centurion ]

co tu dużo pisac ,po prostu LOL

05.08.2005
12:23
smile
[26]

Barthez x [ Generał b4rtez ]

Dobre to wszystko :-D Ahh..te dziewczyny...:-D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.