Amizaurus [ Centurion ]
Forum CM: sezon ogórkowy - Office Guns ;-)
https://www.officeguns.com/ :-D
gro_oby [ Generaďż˝ ]
lol:D predkosc poczatkowa pocisku nawet 32m/s;P niezle;P hehe ale ze tez niektorym w biurach sie nudzi;P a widzieliscie normalnie efekt uderzenia pocisku?:P normalnie przeciwpancerny:P a ta puszka biedna;P
Amizaurus [ Centurion ]
Rubber TEC
Velocity (average) 33.8 m/s
Velocity (max) 37.9 m/s
Range 13.60 m
CEP @ 3 m (50%) 20.9 cm
CEP @ 3 m (100%) 42.3 cm
Loading time 4 s
Launcher TEC pen and rubber band
Projectile TEC pen cap
Projectile weight 1.0 g
:-)

mgk [ Generał - Pacyfista ]
ja na studiach uzywalem - pencil-spit-plasticine-gun ;-)
-extremly acurate
-high velocity very small plasticine (wet paper or small stones) projectile
-luncher - TEC pencil
- kaliber - 1mm - 5mm (KUBUŚ GUN)

a49 [ Legionista ]
Ja w podstawówce ( jako młody i początkujący faszysta ;) uzywałem broń chemiczną : strzykawka z woda i odrobina szczypiącego bardzo w oczy szamponu.
Był okres ze wszyscy sie polewali ale ja byłem najgoźniejszy :D

Patrick Blau [ Chor��y ]
MGK - heh... to była bardzo popularna broń swego czasu... oczywiście była poddawana wielu modyfikacjom, przez użytkujących ją młodych "partzanen" .