GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Forum CM: sezon ogórkowy - Office Guns ;-)

04.08.2005
22:18
[1]

Amizaurus [ Centurion ]

Forum CM: sezon ogórkowy - Office Guns ;-)

https://www.officeguns.com/ :-D

04.08.2005
22:31
[2]

gro_oby [ Generaďż˝ ]

lol:D predkosc poczatkowa pocisku nawet 32m/s;P niezle;P hehe ale ze tez niektorym w biurach sie nudzi;P a widzieliscie normalnie efekt uderzenia pocisku?:P normalnie przeciwpancerny:P a ta puszka biedna;P

04.08.2005
22:37
[3]

Amizaurus [ Centurion ]

Rubber TEC

Velocity (average) 33.8 m/s
Velocity (max) 37.9 m/s
Range 13.60 m
CEP @ 3 m (50%) 20.9 cm
CEP @ 3 m (100%) 42.3 cm
Loading time 4 s
Launcher TEC pen and rubber band
Projectile TEC pen cap
Projectile weight 1.0 g

:-)

04.08.2005
23:20
smile
[4]

mgk [ Generał - Pacyfista ]

ja na studiach uzywalem - pencil-spit-plasticine-gun ;-)
-extremly acurate
-high velocity very small plasticine (wet paper or small stones) projectile
-luncher - TEC pencil
- kaliber - 1mm - 5mm (KUBUŚ GUN)

05.08.2005
03:43
smile
[5]

a49 [ Legionista ]

Ja w podstawówce ( jako młody i początkujący faszysta ;) uzywałem broń chemiczną : strzykawka z woda i odrobina szczypiącego bardzo w oczy szamponu.
Był okres ze wszyscy sie polewali ale ja byłem najgoźniejszy :D

05.08.2005
10:33
smile
[6]

Patrick Blau [ Chor��y ]

MGK - heh... to była bardzo popularna broń swego czasu... oczywiście była poddawana wielu modyfikacjom, przez użytkujących ją młodych "partzanen" .

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.