Morbus [ TIR draiver ]
Ppytanie - plusmix
Witam
mam pytanko czy w plusmixsie (32) jak mam na koncie 12zl i uzupelnie konto o 30 to czy bede mial 42zl czy jedynie 30... wiec sumuja sie mi pieniazki do wydzwonienia czy przepadaja ?
Łyczek [ The King of Football ]
napewno będziesz miał 42, nie wierze, że kasa przepadnie
Morbus [ TIR draiver ]
czy to na 100% pewne ?? moze sie ktos jeszcze wypowiedziec?
GROM Giwera [ Sołdat ]
niemam plusmixa ale to bylo by kretynskie gdyby dochodzilo do 30zl tylko.. teraz gdy rynek jest przepelniony promocjami nie przeszlo by cos takiego. Na 99% sumuje sie