GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ppytanie - plusmix

04.08.2005
21:53
[1]

Morbus [ TIR draiver ]

Ppytanie - plusmix

Witam
mam pytanko czy w plusmixsie (32) jak mam na koncie 12zl i uzupelnie konto o 30 to czy bede mial 42zl czy jedynie 30... wiec sumuja sie mi pieniazki do wydzwonienia czy przepadaja ?

04.08.2005
21:54
[2]

Łyczek [ The King of Football ]

napewno będziesz miał 42, nie wierze, że kasa przepadnie

05.08.2005
18:13
[3]

Morbus [ TIR draiver ]

czy to na 100% pewne ?? moze sie ktos jeszcze wypowiedziec?

05.08.2005
18:15
[4]

GROM Giwera [ Sołdat ]

niemam plusmixa ale to bylo by kretynskie gdyby dochodzilo do 30zl tylko.. teraz gdy rynek jest przepelniony promocjami nie przeszlo by cos takiego. Na 99% sumuje sie

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.